Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Normális,hogy a 4anime értesít...

Normális,hogy a 4anime értesítéseket küldd miközben az oldalt használom?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy itt mennyien használják ezt az oldalt,de én már régóta használom és elkezdtem hirtelen értesítéseket kapni. Próbáltam rákeresni,hogy ez normális-e,de nem kaptam rá választ.

2020. jún. 5. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal teljesen reklámmentes, szóval semmiféle hirdetést, értesítést nem szabadna küldenie.

Esetleg futtass le egy víruskeresést, mert meglehet, hogy benyelt valamit a géped, ami miatt értesítéseket küld.

Ha nincsen semmiféle ilyen probléma, akkor meg esetleg próbáld ki az AdBlocker-t.

2020. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eredetileg semmi vírus nincs gépemen,amúgy is mindig megszokta a 4anime vizsgálni,hogy van-e valamilyen vírusom. Ez azután kezdett el lenni,hogy csináltam egy disqus fiókot,hogy tudjak kommentelni lehet annak is köze van ehezz. A Pure Motion már fennt volt a gépemen,úgy tudom az is egy adblocker féleség,de azért még hozzáadtam az AdBlock-ot is biztonság kedvéért. Köszi a segítséget!
2020. jún. 6. 00:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod, hogy van-e vírus a gépeden. Én is azt hittem, hogy nincs és benyeltem egyet. Még jó, hogy a vírusírtóm figyelmeztetett és karanténba tette a vírust. Komoly problémám is lehetett volna, mert magas szintű riasztást adott ki a vírusírtó.


Én amúgy Adblock Plus-t használok, és nagyon jó.

2020. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen vírusírtót használsz?
2020. jún. 6. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
A Windows 10 saját vírusírtóját. Ugyan anno tettem fel AVG-t, de aztán letöröltem, mert csak a helyet foglalta. A Win 10 vírusírtója meg tökéletesen megfelel a célnak. :)
2020. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is azt használom,pedig nem tudtam,hogy mennyire megbizható,és többször futattom,hogy van-e valami vírus,de akkor remélem nem.
2020. jún. 6. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg továbbra is felmerül ez a probléma, akkor esetleg keress egy másik oldalt, és teszteld le ott, hogy ott is felmerül-e ez a probléma.

Ha igen, akkor valószínűleg a gépeddel van valami.

2020. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel megnéztem és nem volt semmi,pedig mindig akkor jött amikor pont beléptem az oldalra. Szóval szerintem most jó.
2020. jún. 6. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!