Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hallott valaki valamit a Boku...

Hallott valaki valamit a Boku no hero academia MANGA végéről?

Figyelt kérdés
Szóval manga olvasók! Ti tudtok valami infót arról, hogy a mangaka kb milyen hosszúra tervezi a mangát? Valahol azt olvastam, hogy kb 400-500 fejezetesre szeretné, de a napokban máshol azt olvastam, hogy kb 30 kötetesre tervezte eredetileg, de tán nevetve nyilatkozta hogy hát annyiba nem fog beleférni. Jelenleg a 26 kötet van kiadva, gondolom nemsoká kijön a 27. is. Szóval ti tudtok valamit? Egyik infóra se találtam cikket vagy videós interjút, ezért nem tudom, hogy van-e valóságalapja bármelyiknek is, vagy csak tiszta spekuláció.

2020. jún. 10. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig akarja vinni amíg a főszereplő lesz a Number 1 Hero. Jelenleg egy nagy hatc közepén jár a story. Ha nem lesz time skip akkor még eltart pár évig.
2020. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy hol tart a sztori, olvasom a mangát is. Az a kérdés, hogy van-e "hivatalos" infó arról, hogy a mangaka meddig tervezi írni. A 30 kötetes (vagy kicsit több) spekuláció pont ezért tűnik abszurdnak, mert még sehol sem jár a történet szinte, annyi kérdés van, annyi mindent kéne kifejteni hogy lehetetlenség lenne szerintem 5-7 kötetben befejezni. A 400-500 fejezetes teória reálisabbnak tűnik, de erről nem találtam cikket/interjút...
2020. jún. 10. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nincsen hivatalos információ, de én ezeket találtam:

- a manga több, mint 500 fejezetes lesz, viszont egy számítás szerint 700-800, talán 900 fejezetes is lehet majd a jövőben (,viszont ez attól függ, hogy mennyi dolgot/részletet akar még hozzáadni a mangaka történet szempontjából)

- lesz "time skip"

- talán 2-3 évig fog még tartani a teljes mangának az elkészítése

- az animét max. 7 évadosra becsülik


Csak ennyit tudni.


Források:

[link]

[link]

[link]

2020. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 10. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Közben találtam még egy információt itt GYIK-on az egyik anonim válaszolótól, aki azt írta, hogy az anime minimum 10 évados is lehet, hogyha mangás kihagyások nélkül fognak majd dolgozni az animések hasonlóan, mint pl. a Dragon Ball-nál vagy a Narutónál.


Forrás: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1040..

2020. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!