Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akik ismerik a Gakkougurashit:...

Akik ismerik a Gakkougurashit: Nektek ki a kedvenc szereplőtök és miért?

Figyelt kérdés

Nekem ha a mangát is vesszük, akkor Kirai Hikako (Hika-chan), ha csak az animét akkor azt hiszem Sakura Megumi (Megu-nee)


Hikát igazából nem tudom megfogalmazni, hogy miért szeretem, de nagyon szimpatikusnak tűnik.


A folytatás SPOILER-eket tartalmaz az animével (és a mangával) kapcsolatban.



Megu-nee meg egy nagyon érdekes karakter szerintem és csodálatos tanár. Már ameddig él. Mert ugye az anime/manga elején már halott. De már alapvetően azt is érdekesnek tartom a karakterében, hogy ő igazából csak Yuki-nak a képzeletében él már. Egyszerűen zseniálisnak (és egyben szomorúnak) tartottam, amikor Miki megkérdezte, hogy "Ki az a Megu-nee?". Annak ellenére, hogy sokan sejtették, hogy ez van, remek csavarnak tartottam.



2020. júl. 16. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Takeya Yuki
Sakura Megumi
Ebisuzawa Kurumi
Naoki Miki
Wakasa Yuuri
Taromarou
Shidou Kei
Ryougawara Rise
Kirai Hikako
Más (leírom kommentben) (egyszerűen kevés válaszlehetőséget lehet megadni XD)
4 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!