Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szimpatikusak az Akatsuki...

Szimpatikusak az Akatsuki tagok? Ha igen miért? 🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Figyelt kérdés
Szerény véleményem szerint nagyon jók. Kitűnő gonoszok, és én imádom a párbeszédüket.

2020. júl. 19. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimpatikusak. Mivel mindnek van valamilyen története ami választ ad, hogy mit miért tesz. Nem az van, hogy azért gonosz mert csak. Hanem mindegyiknek megvan a saját igasága. Meg nem az a sötét unalmas karakterek, akik tényleg csak gonoszok semmi több. Vannak stílusaik, van aki vicces, komoly, pénzéhes. Meg mindegyikben van valami. Nekem kedvenc karakterem Nagato. Szerintem az akatsukiban ő a legkomolyabb, a képességei mind nagyon epic. Meg a narutoval való csatálya a a kedvenc részeim.
2020. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azok

Ugye az akatsuki fő célja a béke ami már ad a szervezetről egy képet azon kívül a tagoknak is megvannak a maga dolgaik amivel jobban megismerhetjük őket és egyik sem egy túlságosan sablon karakter és ahogy az előző írta nem annyiból áll az egész hogy gonoszak és kész

Pl amit Tobi és Deidara leműveltek a részek alatt meg nem mondaná az ember hogy ez ugyanaz a szervezet amitől mindenki úgy tart

(Emellett szerintem a naruto legjobb gonoszai de ez is csak egyéni vélemény)

2020. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Egy Akatsukis Élete elérte, hogy ne utáljam egyiket sem. De amúgy Itachi-t, Nagato-t és Konan-t szeretem csak a rendes sorozatból. A többi kb. közömbös. (Persze az EAÉ-ban imádom mindet. XD)
2020. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Béke a célja? Ti ezt honnan szeditek? Valójában mindenki úgy táncolt ahogy Obito fütyült, vagy mondjam inkább úgy ahogy Madara, Black Zetsu, Kaguya?
2020. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gofrisütő ***** válasza:
62%
Én Tobit egysterűen imádom, de csak addig, amíg magas a hangja. Utána már csak egy a sok gonosz között.
2020. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 everlight ***** válasza:
62%
Itachit mindenképp,lényegében feláldozta magát,a többi csak egyszerű gyilkos pchihipata.
2021. ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!