Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha a Hősakadémia világában...

Ha a Hősakadémia világában élnél, akkor milyen képességed lenne és gonosztevő lennél vagy hős?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

én mindig a gonosztevők felé hajlok,szinte minden animében,sokkal érdekesebben vannak kidolgozva mint a ‘jók’.

mellesleg képességen nem gondolkoztam,de szerintem valami tűzzel kapcsolatos lenne.

2020. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán a képességem a gondolatolvasás lenne... vagy valami ilyesmi.

Azt pedig én magam sem tudom, hogy gonosztevő vagy szuperhős lennék ¯\_(ツ)_/¯ Attól függ, hogy abba a világba éppen hova születek vagy milyen társaságba keveredek. Engem mindkét oldal nagyon izgat, nem tudok választani.

2020. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a jók oldalán lennék és teleportálás lenne a képességem
2020. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én képessége érzéki manipulálása lenne. Mások hallását, látását, szaglását, tapintását befolyásolnám. Gonosztevő lennék, hogy felszabadítsam a képesség használókat a sok korlátozás alól.
2020. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én a gonoszok közé akarnék tartozni és nekem is valami tűzzel kapcsolatos képesség kellene.
2020. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen képességem is lenne se a gonosz se a hős oldalra nem állnék be. Mindkettő macerás. Valami köztes úton állnék meg. Mondjuk rabló, vagy mit tudom én.


Képességnek egyébként valami olyasminek örülnék hogy áenyékokon keresztül közlekedni. Belemenni az árnyékokba és más árnyékában felbukkanni. Sose kapna el senki.

(kivéve mondjuk ha 24 órás őrizet alá vesznek Aizawa képességével.

2020. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha tényleg bármilyen képességem lehetne, akkor én egy olyan képességet szeretnék, hogyha kérdezek valakitől valamit, arra kötelező legyen válaszolnia és nem hazudhat.

És, ha már kötelező valahova tartozni, akkor a jókhoz akarnék, de valami speciális egységhez, akiket csak akkor hívnak, ha gáz van, így gyakran lenne nyugtom.

2020. aug. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
A képességem telekinézis lenne, vagyis a képességemmel tudnék mozgatni körülöttem levő tárgyakat, esetleg személyeket, azt viszont nem tudom eldönteni, hogy gonosztevő lennék vagy hős.
2020. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

8: vagyok

A telekinézis képességgel valószínűleg hős lennék, viszont van egy másik ötletem is képességnek, de tényleg nem tudom eldönteni, mi lennék. xd

Tűz alapú képesség, viszont a tüzet bárhogy tudom formálni, tudok létrehozni belőle pl. egy fegyvert, vagy bármilyen lényt, ami engedelmeskedik nekem.

2020. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami idő megállító , vagy ahoz kapcsoldó képesség !! De semmi perverz dolog ...
2020. aug. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!