Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én szeretem a Death...

Csak én szeretem a Death Note-ból Neart? Szerintem tök cuki, és nagyon szimpatikus :D

Figyelt kérdés

!sopiler!

L halála eléggé megviselt, sírtam rendesen (mindig is L párti voltam, a kedvenc szereplőm, Yagami Light-ot gyűlölöm), és nem tudom még mennyit bőgtem volna ha nem jön Near és Kira nyer.

Szerintem nagyon aranyos Near, tetszik, hogy kitartott amellett hogy yagami Kira, nem hagyta magát lebeszélni róla. És L volt a példaképe...:')

Nem értem miért utálják annyian.

Mello-val sincs igazán bajom, de nekem ő semleges.


Természetesen L-t senki nem múlhatja soha felül, de nekem Near egy igenis jó karakter, csak se ő se mello nem kapott elég időt úgymond.


Jah, és azoknak akik utálják Neart de imádják/szeretik/bírják L-t itthagyok 2 kis mondatot amit olvastam valahol:

"A munkát L elkezdte, Near befejezte."

"L az igazság képviselője, Near a bosszújé."



2020. aug. 11. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik a személyisége,egy L 2.0. akartak létrehozni,de félresikerült a droid.
2020. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is bírom, egy kicsit tényleg hasonlít L-te de szimpi. Mondoconon már cosplayeztem is Neart
2020. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. Nem hiszem hogy egy L2.0. Volt a céljuk vele, bár van benne valami, én nem gondolom hogy így van 😅


2. De jó lehetett😍

2020. aug. 11. 22:51
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Near és Mello az L nevért versenyzett egymással. Inkább örökös, mint 2.0
2020. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, örökös 😊
2020. aug. 12. 08:55
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Történet és karakterírás szempontjából egy nagyon rosszul megírt karakter. Ehy hitvány L copy. A sorozat is eléggé önmaga paródiájává vált L halála után.
2020. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Én most tartok a 36. résznél (tudom mi fog történni, mert sajnos lespoilerezték nekem), és már csak egy rész van hátra. a 34., de inkább 35. résztől pedig már szerintem lehetett érezni azt az izgalmat, és furdaló kiváncsiságot mint ami L-nél volt. De tény, hogy a sorozat legjobb részei az L-kira logikai pátharcok, és (szerintem) a halálistenek, halállista természetfeletti dolgok létezésének bebizonyítása L által volt.


Ez az "önmaga paródiájává vált" szerintem nem igaz. Szerintem mindenki eltúlozza, és úgy állítja be mintha L halála után egy nagy szar lenne a sorozat. Igen, L felejthetetlen karakter, és felűlmúlhatatlan, de nem igaz hogy nem lehet élvezni a sorozatot a 25. résztől ://

2020. aug. 12. 13:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt, hogy önmaga paródiájává vált, értsd úgy, hogy Kira és Near ugyanazokat a köröket futják újra, mint Kira és L.


Azt pedig, hogy Near csak egy L copy, a sorozat sem igazán rejti véka alá, elég csak Kira és Near első telefonbeszélgetésére gondolni

2020. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1./v. Nem az,hogy nem lehetet élvezni, mert lehetett csak zavar, hogy Near győzőtt. Engem az egész karakter úgy ahogy van idegesített..

Mellot bírtam,de csak a vége fele, jobban is kidolgozhatták volna a karaktert,mert csak agresszívnak tűnt az egész évadban,nem okosnak.

2020. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Olvassátok a mangát. Az anime nagyon eltolta az L halála utáni részt.
2020. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!