Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ilyes fajta animéket keresek,...

Ilyes fajta animéket keresek, vannak?

Figyelt kérdés

Valami olyasmi animéket keresek amiben van egy adott lány karakter és sok mellék szereplő örülnék ha fiúk (de ha nem az sem gond) és a lánynak mindig van valami baja pl elájul,megbetegszik vagy rossz a hangulata és erre a többiek felfigyelnek és törődnek vele.

Valami ilyen sajnáltatós féle animék.



2020. aug. 23. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyire illik ide én is csak hallottam erről az animéről és tervezem megnézni is: amnesia


bocsi ha nem jó

2020. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ide illik igen, tudom melyik köszönöm. :)

Jöhetnek még animék!

2020. aug. 24. 00:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Watamote, csak vele 1 lány törődik
2020. aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hááát a Mawaru Penguindrumban van ilyesmi, csak ők a testvérei. És abszolút nem ez van a sorozat középpontjában.
2020. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 yaurin ***** válasza:
100%

Akatsuki no yona - szerintem elég sok fiú van körülötte akik törődnek vele, bár ez nem biztos, hogy teljesen olyan amire gondoltál


Kamigami no Asobi


Watashi ga Motete Dousunda


Uta no Prince-sama Maji Love 1000% - itt a grafika nagyon hasonlít az Amnesiára, szóval szerintem ugyan az a stúdió csinálta


Dance with Devils - erre nem igazán emlékszem már, hogy őszinte legyek, de azt hiszem ez is valami ilyesmi


Lány főszereplővel most csak ennyi jutott eszembe,(meg ugye az amnesia, de azt már írták) ahol fiút veszik körül lányok abbók többet tudnék

2020. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az Uta no Prince sama és Dance with Devils aninét láttam már a többit köszönöm. :)
2020. aug. 25. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Yume Oukoku to Nemureru 100-nin no Ouji-sama - szerintem ez nem pontosan olyan, mint amire gondoltál, de ebben is nagyon törődnek a lánnyal


Koi to Producer: EVOL x LOVE (ebbe még nem néztem bele, de leírás alapján itt is a fiúk segítik a főhősnőt)


Hakuouki - úgy emlékszem, többségében itt is a fiúk védik meg a lányt


Stand my Heroes - Nos, a főhősnő különleges képessége ellenére (amit annyira nem is hangsúlyoztak ki az anime alatt, csak párszor volt röviden megemlítve) itt is szükség van a fiúk létezésére :D


Phantom in the Twilight - az egyik főhősnőt elrabolják benne :D


Az Amnesiát én is ajánlom, de ha van lehetőséged az anime alapjául szolgáló visual novelt is próbáld ki ^^ (Úgyszint a Hakuoukit, az Ozmafiát <-- ott lehet aztán sok mindenkit sajnálni, nemcsak a főhősnőt, akiről igazán ki van hangsúlyozva, hogy butuska és ráadásul emlékei sincsenek.)



Ha szeretnél esetleg még fordított hárem animéket, akkor azt is tudok ajánlani, bár azok nem biztos, hogy pont ilyenek. ^^

2020. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fruit Baskets (a 2019-es)
2020. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Phantom in the twilight-bq biztos belw nézek érdekesnek hangzik. 🙄
2020. aug. 31. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!