Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek ki a jobb felkészí...

Szerintetek ki a jobb felkészítő edző a narutoban? Kakashi aki szigorú, vagy a lazább Jiraiya? Itt most nem erő szempontjából kérdezem, hanem hogy melyikőjük lenne a jobb felkészítő tanár?

Figyelt kérdés

#Kakashi,Jiraiya.
2020. aug. 25. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Mekyikőjük tudná igazán felkészíteni a ninjákat?
2020. aug. 25. 10:39
 2/4 anonim válasza:
0%
Ekkora egy hülyeség kérdést...
2020. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kakashit ahogy láthatuk a shippudenben amikor narutoval edz a rasengan fejlesztéséhez, azért ő folyamatosan felügyelte Narutot meg azért segített is még Jiraya sokszor magára hagyta Narutot hogy magában oldjon meg mindent és elment inkább leskelődni a nők után. Ebből kiindulva szerintem Kakashi jobb választás lenne meg azért nem annyira szigurú ő csak ilyen a stílusa.
2020. aug. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondoltam. :)

Jiraiya erős, de Kakashi szerintem jobban feltudta volna készíteni Narutot. :)

Sasukéval is csodákat tett, amikor garaa ellen felkészítette. :)

Ellenben a 2 év alatt, nemsok mindent taníthatott Jiraiya narutonak, mert Kakashi szigorúbb.

2020. aug. 27. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!