Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit ajanlanatok egy kezdo...

Mit ajanlanatok egy kezdo animesnek?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnommel belenéztunk az Attack on titanba ( en mar vegig neztem ) , tetszett is neki, viszont akkor lehettunk olyan otodikesek, es a huga bearulta anyjanak, o meg eltiltotta az animektol mivel szerinte tul durvaxd most, par evvel kesobb, (4) egyik otaku haverunknak koszonhetoen megint megjott a kedve az animekhez, igy mar "eretebb" fejjel tudjuk hogy nem a nyolc eves gyerek elott fogjuk neznixd. Tehat ilyen visszafogotabb horror kene, aminek gyonyoru a rajzolasa es erdekes. En a Death paradehoz hasonlora is gondoltam, de az kicsit durva meg sztem..

2020. szept. 27. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok nagy animés de a Death note meg a Trigun tetszett.A Cowboy bebop-ról is jókat hallottam.
2020. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha horror, akkor:


Jigoku Shoujo

Trinity Blood

Akuma no Riddle (bár ez igazából nem horror)

Another (bár itt a halálesetek elég durvák, de a történet érdekes)

Red Garden

2020. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Soul Eater

Death Note

Hellsing

Jojo

Boku Dake ga Inai Machi

Inuyasha

Bongou Stray Dogs

2020. szept. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

(Lehet némelyik durvább, mint amire gondoltál, de nem nagyon tudom megítélni. Amikkel kapcsolatban bizonytalan vagyok azokat a végére raktam.)

Akuma no riddle

Danganronpa

Hellsing

Mirai nikki

Death note

Gakkougurashi

Jigoku shoujo

Shiki

Another

Higurashi no naku koro ni

Umineko no naku koro ni

2020. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dororo?
2020. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Yakusoku no neverland! Alig van benne vér, de a megvan az a tipik, rejtélyes thriller hangulat, jumpscare-ekkel, (nekem) nem volt annyira ijesztő, de minden percét imádtam! AZ 1. rész kicsit unalmas lehet, de megéri tovább nézni.
2020. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


egyébként amugy, szerintem kezd ezekkel az "alap" animékkel, pl:naruto, hunter x hunter, fairy tail, bleach, fullmetal alchemis brodherhood, sword art online


ezeken a linkeken kereshetsz is a saját izlésednek megfelelőt:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


remélem valamennyire segíthettem, ha szeretnél még animét, ajánlhatok, irj rám :)

2020. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dixina válasza:
100%
Hát nekem az első animém bleach volt. És én nagyon szerettem. Úgyhogy ajánlom! Első animének szerintem tökéletes!
2020. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most gondolom minden kissrác leírta a kedvenc animéjét. Ha kicsit idősebb vagy, akkor szerintem viszont Death Note, Cowboy Bebop, Code Geass, Castlevania
2020. szept. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Death Note jó lehet, szerintem a Death Parade is - nekem az nagyon bejött. A Shiki jó horror, de nagyon brutális, semmiképp nem ajánlanám kezdésnek. Kicsit thrilleres az Aoi Bungaku is, de az nagyon japán, és nagyon depresszív. A visszafogottabb kategória mindenképp az első kettő.
2020. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!