Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus animét ajánlotok...

Romantikus animét ajánlotok légyszi az alábbi kritériumok alapján? Hasonlóra gondolok, mint a Guilty crown, High School DxD (csak ne a legvégén jöjjenek össze), Sword art online, Rakudai kishi no cavalry, ...stb.

Figyelt kérdés
Alapvetően legyenek benne harcjelenetek jól kidolgozott háttérsztorival. Az animációja legyen élvezhető (ne 3000 éves). Ha szerelmi szál van benne, az szintén legyen kidolgozott, ne csak utalások. Szóval ne húzzák az agyamat, hogy érezhető a vibrálás, de végül nincs semmi. Ja és a főszereplő ne legyen tutyi-mutyi, akit mindig meg kell menteni. Köszönöm, ha esetleg tudtok segíteni! Én kifogytam.

2020. szept. 29. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Howl's moving castle hasonlít a leírtakhoz és ha meg nem attól meg lehet nézni, mert nagyon szép anime :D
2020. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Azt még nem láttam :)
2020. szept. 29. 21:58
 3/13 A kérdező kommentje:
Várjunk csak... Ez movie, nem? Az angol címéről nem ismertem fel, de miután néztem róla előzetest, beugrott. Nagyon jó film, ajánlom mindenkinek, de sajnos már láttam (nem is egyszer) és imádtam. Azért köszönöm a választ :)
2020. szept. 29. 22:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit, nekem is egyik kedvenc filmem :D
2020. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm, olyan animék, amikben van harc és romantika (sajnos a többségben a végén jönnek össze):

Kamisama Hajimemashita - főleg inkább a romantikára fókuszál, a végén jönnek össze

Kyoukai no Kanata - végén jönnek össze

Chrono Crusade - ez egy kicsit régebbi fajta, nem tudom mi számít nálad 3000 évesnek: a 2000 előtti vagy 2010 előtti animék? a végén "jönnek össze"

Fullmetal Alchemist - kevés benne a romantika, de megéri, a végén jönnek össze

Inu x Boku SS - nem nagyon emlékszem, hogy lettek e volna ebben harcok, kicsivel a vége előtt jönnek össze, ha jól emlékszem

Charlotte - szintén kicsivel a vége előtt jönnek össze

Devils' Line - csakis akkor nézd meg, ha bírod a vért és a szexuálisan túlfűtött jeleneteket, elég hamar összejönnek

A vadon hercegnője - szintén ghibli film, mint a vándorló palota, végén jönnek össze (rég láttam, nem biztos)

Gin no guardian - itt a srác azért megy be egy játékba, hogy megmentse a szerelmét (tiszta SAO első évadának a második fele), nincs befejezve, nem tudom összejönnek e

Az idő fölött járó lány - nem igazán harcolnak benne, de talán (film), nem jönnek össze

Neppu Kairaku Bushi Road - szintén film, végén jönnek össze

Romeo x Juliet - Romeo és Júlia feldolgozás, gondolom megvan, hogy mi lesz a vége (ez is kicsit régebbi)

Akatsuki no yona - majd talán a manga végén összejönnek

Zero no Tsukaima - végén jönnek össze igazából, de addig annyi csók elcsattan közöttük (kötelező fanservice, tudod), hogy már unni fogod

Nanatsu no taizai - teli van bonyolult romantikus történetekkel, nehéz lenne megmondani, mikor jönnek/jöttek össze

Akagami no shirayuki hime - van benne egy kevés harc, valahol a vége felé jönnek össze, de talán nem (rég láttam)

Vampire Knight - szintén régebbi, a mangában jönnek össze, nem a végén (tudtommal)

Kanata no Astra - végén jönnek össze

Otome youkai zakuro - végén jönnek össze, szintén egy kicsit régebbi

Gosick - világháború az anime végén, szóval, ha úgy vesszük harcolnak benne, ezen kívül rejtélyeket oldanak meg, végén jönnek össze

Legend of basara - borzasztó régi (2000 előtti), de azért még mondom hátha, valahol a manga végén jönnek össze

Shingeki no bahamut - a Genesis (első évad) végén elcsattan egy csók, nem jönnek össze, a Virgin soul (második évad) azt tudom, hogy szeretik egymást, de hogy összejöttek e azt nem (nem láttam végig a második évadot). Azért írom így, mert a két évadnak külön főszereplői vannak

Bastard!! Ankoku no hakai kami - szintén rohadt régi, a szerelmi szálon még én magam sem tudtam kiigazodni

Mahoutsukai no yome - összejönnek már az elején, a megszokott: a két szereplő nem különösebben szeretik egymást, de valamilyen oknál fogva összeházasodnak, majd később kialakul a szerelmi szál is

Soredemo seki wa utsukushii - szintén (kényszer) házasság


Most pedig olyan animék, amiket nem néztem végig, de megfelelnek (többé kevésbé) a kritériumaidnak:

Inuyasha - több romantika és azzal járó dráma van benne, mint a többi neverending battle shounen-ben (egyáltalán ez annak számít?) szóval gondoltam leírom, végén jönnek össze

Kakuriyo no yadomeshi - vannak benne harcok, de kevés, volt valami katyvasz a házassággal az elején, aztán nem tudom végül mi lett a végén

Princess Tutu - szintén régi, az anime végén tudtommal volt egy csók, aztán ki tudja

D.N Angel - szintén régi, a harcok kétségesek (talán voltak benne, talán nem), a srác mestertolvaj, azt hogy összejöttek e szintén nem tudom, de volt csók valamikor már az anime elején

Hakuouki - tudtommal összejöttek, de nem tudom mikor

Hakshaku to yousei - van benne harc, viszont a főhősnő nagyon idegesítő, azt hogy összejönnek e szintén nem tudom

Hundred - összejönnek a végén (vagy valahol, de biztos összejönnek)

Rose of Versailles - történelmi fikció, a francia forradalom idején játszódik, a szerelmi szálról inkább nem mondok semmit

Spiritpact - tudtommal ez egy shounen ai, azt hogy mikor lesz belőle az, nem tudom


Remélem tudtam segíteni :)

2020. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 5.! Most, hogy végigolvastam a válaszodat, tudatosult bennem, mennyi animét láttam már. Nem csoda, hogy nem találok már újakat amik tetszenének :D Amúgy köszi a választ, 1-2 van, amit még nem láttam. Gyorsan rájuk is kukkantok youtube-on
2020. szept. 30. 14:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2020. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja, igen. ötös vagyok, közben eszembe jutott még egy, amiről azt mondják, hogy hasonlít a High School DxD-re: Dakara Boku wa, H ga Dekinai. Ezt nem láttam végig, talán csak az első négy részt. Azt hogy mennyire hasonlít a kettő, nem tudom, mert nem láttam a High School DxD-t.
2020. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én láttam mind a kettőt végig. A High School DxD-t épp tegnap előtt fejeztem be, a D
2020. szept. 30. 15:45
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj, elküldtem véletlenül a választ befejezetlenül. Azt akartam írni, hogy a Dakara Boku-t pedig pont előtte láttam. Tényleg hasonlítanak. Nekem mind a kettő tetszett
2020. szept. 30. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!