Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyire bízhatok meg a Wish-ben?

Mennyire bízhatok meg a Wish-ben?

Figyelt kérdés
Animés cuccokat szeretnék rendelni, de félek hogy átvernek. (Nem kapom meg, de már kifizettem / kifizettem, megkapom de nem azt amit rendeltem stb...)

2020. okt. 17. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindig megkaptam amit rendeltem. Bár nem olyan minőségben, mint ahogy hirdették, de megjött. Már csak azért is érdemes nekik elküldeniük mert különben beperelnék őket és lehuzhatnák a rolót. Amitől inkább félnék, hogy a magyat postán elkeveredik.
2020. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
2 hónapot fogsz várni és valami gagyit kapsz cserébe. Meg fogod kapni amit rendelsz, de annak minősége, anyaga, élettartama messze el fog maradni egy minőségi terméktől. Ami viszont átverés, azok az árak, mikor az 500 forint értékű terméket eladják 1000-ért, és fölé írják áthúzva, hogy 10 ezer az eredeti ára - azt fogod hinni hogy egy 10 ezres árkategóriájú és minőségű dolgot szerzel be, ez pedig szándékosan veri át a vásárlót.
2020. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Kínai szart árusító cég hajszál híján scam cég. Ha nem akarsz hamisítványt venni, távolról kerüld el.


Ha eredeti cuccokat venni, akkor ebay, DE szigoruan "Item location: Japan" beállításokkal, vagy japán Yahoo aukciók és japán cégek (léteznek közvetítő cégek, akik gondoskodnak a vásárlásról és postázásról, pl. White Rabbit), illetve kereshetsz nyugati cégeket, amik direkt licencelt termékeket árulnak.

2020. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Csak megerősítésért jöttem, csatlakozom az előzőekhez. Olcsó, sz*r minőségű áruk azzal próbálva átverve a vásárlókat, hogy mekkora üzleteket kötnek. Például épp most dobott be egy kabátot 100 ezer forint helyett 4 ezerért, azért már ebből messziről bűzlik.
2020. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szar a minőség. Mondjuk én 90 centért kaptam egy karórát ami jól néz ki, viszont az anyaga nem valami jó, de működik még.
2020. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Megjönni nekem eddig mindig megjött, de minimum 1 ha nem 2 hónap alatt. Viszont szerintem ha nem ruháról/valamilyen textil dolgot rendelsz teljesen elfogadható. Gondolok én itt telefon tokokra, figurákra, fülbevalók stb. Tehát az ilyen animés cuccokra (ameddig nem ruháról van szó) azért az árért teljesen rendben van.
2021. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!