Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok olyan romantikus...

Mondanátok olyan romantikus animéket, ahol felek egy fedél alatt élnek?

Figyelt kérdés
Mint mondjuk a Rakudai Kishi no Cavalry-ban, hogy annak ellenére, hogy nem egyneműek egy szobába kerülnek. Vagy lehetnek mostohatestvérek, mint a KissxSis-ben, de akár incest is lehet, csak hentai ne legyen! :D

2020. okt. 21. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Marmalade Boy

Boku wa Imouo ni Koi wo Suru

2020. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sakurasou no Pet na Kanojo
2020. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhet még nyugodtan, ha van! :D
2020. okt. 21. 18:51
 4/9 A kérdező kommentje:
A Sakurasou-t már láttam(egyik kedvencem), de ment a zöld kéz!(pipa) :D
2020. okt. 21. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:
A legújabb animék közül pont ilyen a Tonikaku kawaii.
2020. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt is köszönöm! :D Igen, nézegettem én is, csak én általában meg szoktam várni, amíg az összes rész kijön. Nem szeretek 3-nál több animét hétről hétre nézni. :)
2020. okt. 21. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamisama hajimemashita

nem tudom hogy megfelel-e de arról szól hogy egy középsulis lány (Nanami) hajléktalan lesz de egy szentélybe kerül és ő lesz a szentély istene. Minden szentély istennek kell egy bizalmas és a lány talál is egyet magának (Tomoe-t egy démon féle srácot). A lány bizalmasává teszi a fiút. Együtt élnek a szentélyben és elég közel kerülnek egymáshoz. Nekem az egyik kedvencem, szerintem megéri elkezdeni!

2020. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnézem majd mindenképp! :)
2020. okt. 24. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Clannad. Nem úgy kezdődik, de viszonylag hamar, már az első évadban összeköltöznek.
2021. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!