Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fiúk, Oreki a Hyoukaban...

Legyenszépnapod! kérdése:

Fiúk, Oreki a Hyoukaban hiteles karakter? (ahogy Chinanda iránt érez)

Figyelt kérdés

Láttam az animét, és ugye nagyon szépen bemutatja, hogyan tetszik meg neki a lány, hogy hogyan vonzódik hozzá stb. de a fiúknak tényleg így tetszenek meg a lányok? Mármint, hogy zavarba jönnek ha a lány közelhajol, és a haja meg a szemei meg a mellei azok olyan különösen zavarbaejtőek, vagy hogy is mondjam

Szóval, ahogy az animében van (lány is írhat, ha tudja ezt a fiúkról)

Válaszokat előre is köszi



2020. okt. 25. 14:46
 1/3 A kérdező kommentje:
(Egyébként tudom sokaknak nem, de nekem nagyon tetszett ez az anime. Szerintem, habár egyszerű és könnyed, nagyon magával ragadó és izgalmas, és mellesleg elég szépen van rajzolva.)
2020. okt. 25. 14:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint abszolúte így vagyok vele, igen. Nyilván egyén függő is, de a "női szépség" az a fiúk túlnyomó többségére bizony erős hatással van, tinédzser korban meg pláne. Csak a való életben ez ciki, még kimondani is, úgyhogy mindenki leplezi valahogy. Legalábbis én így látom.


Egyébként nagyon jó kis anime szerintem is :)

2020. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki ne izgulna be egy szép arcú, fiatal formás lánytól?
2022. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!