Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor indul már be a Wano...

Mikor indul már be a Wano (animében)?

Figyelt kérdés
Már egy éve fut, de még mindig csak alapozás és érdektelen karakterek sztorija. Remélem nem fog addig tartani, mint Dresrosa.

2020. okt. 28. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

1. Az anime lassú, olvasd a mangát.

2. Nincsenek érdektelen karakterek. Neked se éri meg olvasni ha csak az akcióra szomjazol.

3. Elkell, hogy keserítselek, mert ez hosszabb lesz mint Dressrosa.


Különben lassan vége az act 2nek,ami után majd jön egy remek flashback (amit valszeg leszarsz majd szintén) és aztán indul a csata.

2020. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1. A manga ugyanolyan lassú.

2. El kell, hogy keserítselek, mert vannak. Pl. ez a Yasu. Kivégezték, de előtte szerepelt pár percet, így hogyan kellene éreznem utána bármit? Csak egy random fillerkarakterrel megtörtént random dolog volt. És amikor egy egész részt szántak rá, hogy egy kislány megevett egy tál levest?

Remélem a Rafteles flashbackre gondolsz. Hallottam róla, és jobban várom, mint a csatát. Kb hány rész múlva kezdődik??

2020. okt. 28. 18:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Amúgy a wano-t pont azt mondják, hogy elsiették, ezért jobban - eddigiek alapján - szeretik az animében a mostani arc bevezetését.

Illetve az ugyanolyan lassú nem teljesen igaz. Dressrosa pl. animében lassabb volt, mint a mangában. Viszont szerintem az egyes arra gondolt, hogy olvasd a mangát, mivel előrébb van.


Engem személyszerint a pacing nem szokott zavarni nagyon, így nem zavar, ha kicsit lassabb az anime. Illetve a worldbuilding miatt szerintem elengedhetetlen, hogy megfelelő bevezetése legyen, így nem siettettném az animét.

2020. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Yasu nem filler karakter volt.

Sajnos az animét szeretik elhúzni...

2020. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem spec bosszant h így belassult. nem feltétlen csatákra vágyom, hanem újabb történetekre és helyszínekre.



a belassulást nem csak a wano arc-ra értem, hanem általában.

kb most tartunk ott mind mangában mind animéban, h fele fele a rookies és new world saga. mennyivel több minden történt a teljes sztori első felében, mind számszakilag nézve a másodikban. pedig ott sem csata voltm hanem rendesen worldbuild, flashback filler, minden, és mégis az az érzésem, hogy jobban haladtunk.


ezen gyönyörűen látszik:

[link]


annál is inkább mert azért még kéne időt szánni zoronak, hogy a világ legjobbja legyen, elbaf, naminak a térkép, meg esetleg elvarrni vagy legalább egyszer valahogy még összehogyni karaktereket akire folyamatosan emlékeztetve vagyunk laboon, vivi. esetleg mégy egy hosszabb lélegzet a forradalmi sereggel és a világhatalmom megdöntésével.


szóval sztori lenne bőven, és azért na, már nem emlékszem pontosan mikor kapcsolódtam bele és kaptam rá de még az East blue arc közepe fele járt.

testvérek közt is kb 20 év. ha csak a fentiekre mind ennyi időt szánnak, akkir mennyi van még benne?..szeretném megélni a végét :D

2020. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsánat az elgépelésekért , késő van
2020. okt. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

"mennyivel több minden történt a teljes sztori első felében"

De mennyivel kevesebb karakterrel. Ha megnézed, hogy a történet szál hány embert ölelt fel egyes arc-oknál, akkor láthatod, hogy rookies-nál sokkal kevesebbet átlagosan.


Ahogy egyre többen lesznek, mindenkinek kell valami végső leszámolás, ahol valakivel meg kell küzdenie. Ha 10 emberből áll a crew + még pár karakter, aki ott él az adott helyen, az nyilván lassabb lesz, mint ha a crew 4 főből állna.

Arról nem is beszélve, hogy a teljes Summit war-t kb. csak Luffy-val mutatták be, mivel mindenki más máshol volt.

2020. okt. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ízlések és pofonok.


egyébként meg pont h a több független történet több új karaktert vonultat fel szerintem.


"Arról nem is beszélve, hogy a teljes Summit war-t kb. csak Luffy-val mutatták be, mivel mindenki más máshol volt." - és? ezzel mit akarsz alátámasztani? mert pont azzal h mindenki máshol volt ismertünk meg új karaktereket...

2020. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"és? ezzel mit akarsz alátámasztani? mert pont azzal h mindenki máshol volt ismertünk meg új karaktereket"

Azt, hogy ha több szálon fut egy történet, akkor időben kevesebb dolgot fogsz megismerni, mintha egy szálon futna, ezért van az összehasonlítosádban nagy különbség. A summit war alatt azért haladtunk sokat, mert végig egyedül Luffy-t kellett követni, előtte meg kisebb létszáma volt a crew is.

Viszont a New world-ben nagyobb létszámű a crew is többnyire több karaktert követünk.

2020. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a mostani történésekkel is lehetne gyorsabban haladni, csak Oda felnagyítja, ezzel jelezve, hogy itt már komoly dolgokról van szó, elvégre a Yonkóval küzd meg Léggömb (Lufi:D) Más animéknél is az utolsó arc-ok túlhúzottak, túl lassúak.
2020. nov. 1. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!