Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Black clover kérdés?

Black clover kérdés?

Figyelt kérdés
Black clover rajongók lenne egy kérdésem. A mágus király, hogyan használja az idő mágiát? Emberektől kell ellopni a az időt és csak akkor használhatja? Vagy ez is csak egy képessége, hogy időt lop.

2020. nov. 3. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. Ha jól tudom a mágiájához tulajdonképpen nem szükséges az időlopás, de soknak az az alapja. De lehet hogy rosszul gondolom. Ez tényleg elég érdekes egy mágia azt el kell ismerni.
2020. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még nem ismerem azt, amiről szó van a kérdésben, de lehet, hogy ez egy rejtély lesz, amire a sorozatban sosem fog fény derülni. Vagy mert direkt nyitvahagyják a rajongóknak, hogy találgassanak, fejtegessék; és akkor esetleg később sem lesz benne magyarázat a sorozat további részeiben sem; vagy pedig még maguk a készítők sem határozták meg pontosan, tehát ők se tudják, ezt az elemét még nem találták ki a történetnek, és akkor azért mindig elkerülik rá a választ, hogy ne derüljön ki; mert még ők se tudják. De amúgy lehet, hogy ha mondjuk lezárul a sorozatnak egy nagy, jelentős része; és pl hogy évekig szüneteltetik, vagy ilyesmi, mert éppen más sorozatokon fognak dolgozni, lehet, hogy akkor adnak majd egy riportot erről , mert lehet,hogy akkor taállják majd ki , és nem magából a sorozatból fog kiderülni,de még az is lehet, hogy egy darabig várják, hagyják, hadd fejtegessék csak a nézők, és akkor utána fogják majd a sorozatban elejteni ezt az információt. (Mondom, én nem ismerem.)
2020. nov. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Vagy pl esetleg az is lehet, hogy japánul már pl írtak ki róla kérdést, és lehetségesnek tartom,hogy pont a készítők egyike válaszolta meg. :) De amúgy szóval én nem tudok japánul; a Google fordító viszont tud japán jeleket írni, ha tehát beírod magyarul, ő kiírja olyan nyelven, amilyen nyelven akarod; de én szóval most nem kezdek utána nézni, ez a Black clover-sorozat viszont most felkeltette az érdeklődésem; a neve tetszik, lehet, hogy majd belenézek. :)
2020. nov. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!