Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Norman meghalt a Promised...

Norman meghalt a Promised Neverlandben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mangában ugyebár él és virul, csak most nem tudom mi van. Az animét elég régen láttam, kb a megjelenéskor, de én nem emlékszem rá, hogy meghalt volna. Az megvan, hogy elviszi a nevelő, de mintha ott csinált volna valamit, és nem ették meg. Újra nézni most nincs időm, szóval ha valaki leírná nekem, mi történt az animében, akkor megköszönném. Barátaimtól is megkérdeztem. 3 azt mondta él, 1 viszont azt, hogy nem. Négyünkkel a mandéla effektus játszadozik? Vagy lehet ebben az is közrejátszott, hogy olvasom a mangát.

2020. nov. 7. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Hát tudtommal meghalt, de én nem olvastam a mangát.
2020. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem nem mutatják a halálát, csak sejtetik azt, pontosan azért mert késöbb vissza akarják hozni a történetbe. (Gondolom)
2020. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én tudom, de nem árulom el. Majd kiderül a második, vagy inkább harmadik évadból. Ajánlom a mangát!
2020. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint (manga alapján) nem, de aki csak az animét látta, az valószínűleg azt gondolja, hogy igen. Aztán ha folytatják az adaptációt, jön a "meglepi".
2020. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem halt meg.

Egy kutatóintézetbe kerül, ahol kísérleteznek a gyerekekkel, hogy még magasabb minőségűek legyenek.

2020. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha nem tudod kivárni az animét olvasd el a mangát mert végig le van fordítva magyarul ha ez miatt nem akartad volna.
2020. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!