Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A 2016-os és '17-es Berserk...

A 2016-os és '17-es Berserk animék minőségileg milyenek az 1997-98-ashoz képest?

Figyelt kérdés
Szóval ha csak a "régit" láttam, érdemes lenne vetnem ezekre is egy pillantást, vagy simán csak olvassam el a mangát, ha jót akarok magamnak?

#anime #manga #Berserk #adaptáció #Kenpuu Denki Berserk
2020. nov. 8. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"simán csak olvassam el a mangát, ha jót akarok magamnak"

Tökéletesen megfogalmaztad.

Értékelhetetlen a 16-17es Berserk sajnos.

Mindenki a hányadék CGI grafikát szidja de nem csak az vele a baj hanem minden más is. (Hangeffektek,Vágás,Pacing stb.)


97es Berserk is nagyon limitált volt vizuális szinten mégis teljesen jó az összélmény.

De itt gyakorlatilag mindent elrontottak amit egy adaptáció során el lehet rontani.

2020. nov. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg simán érdemes végig nézni !!! És kár lenne kihagyni,aki vérbeli Berserk fan,az meg néz mindent és el olvas mindent ami Berserk! Tény hogy a CGI nem áll a legjobban az animének,de én azért nézhető és élvezhető kategóriába sorolnám ! Vesd rá egy pillantást !
2020. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

#2

"aki vérbeli Berserk fan,az meg néz mindent és el olvas mindent ami Berserk"


Ez elég rossz hozzáállás. Szerintem aki igazi fanja egy franchisenak, annak jogosan vannak elvárásai afelé és ha egy feldolgozás nem felel meg ennek az elvárásnak, csak rontana az összképen akkor jogosan nem kényszeríti magára.

Ennyi erővel mindenki aki DragonBall fan annak meg kéne néznie az élőszereplős filmet?


Akinek vannak elvárásai, azon felül hogy ismerős karakteret lásson a képernyőn, annak javallott előtte tájékozódni.

Ha a kérdezőnek a kardcsapkodás, repkedő belek és üvöltözés tetszik a Berserkben akkor lehet tényleg semmi baja nem lesz a 16/17el, de ebben az esetben valószínűleg nem kérdezősködne itt hanem már megnézte volna.

2020. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!