Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok hasonló animeket?

Mondanátok hasonló animeket?

Figyelt kérdés

Nemrég ráfüggtem az animékre, nem is kicsi és már nem találok olyant, ami igazán megfogott bennük az elején. Nagyon szeretem a fantasy világot, így olyan animet keresek amiben a főhősnek és a mellékszereplőknek is szupererejük van. Amiket láttam eddig és nagyon bejöttek:

Black Clover

Hunter x Hunter

Hero Academy

Naruto

Seven deadly sins


A One punch man nem fogott meg, a tűzoltós anime sem. Olyant szeretnék amiben a főhős célja hogy ő legyen legjobb valamiért és együtt edz és harcol a barátaival. Minél több része van annál jobb, nem szeretem amikor éppen belejönnék és vége van. Tudom hogy egy kicsit sok a kritérium de bízok benne, hogy van hasonló ízlésű köztetek aki már régebb óta néz animet és kívülről fújja a hasonlókat :D



2020. nov. 11. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

One piece? Jelenleg 950 része van és hetente jön ki új.

Amúgy a leírásod alapján a never-ending animék ilyenek. Szóval a bleach, dragon ball és fairy tail is ilyesmi.

A megnevezettek közül a one piece-t javaslom leginkább.

2020. nov. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magi

Dragon Ball

Dragon Ball Z

Dragon Ball GT

Yuyu Hakusho

Matsujushi Orphen

Record of Lodoss War

Douluo Dalu

Mo Dao Zu Shi

Ze Tian Ji

Akazukin Chacha

Sailor Moon

2020. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Douluo dalu, bár még csak most fut. Lehet várnod kellene vele, már kétszer néztem meg ami eddig kijött, és "sajnos" csak hetente van egy új rész :)

MOst tart 130-nál. Mondjuk kifejezetten nem anime, mert nem japán, hanem kínai animáció, de a többi kritériumodnak nagyban megfelel.

2020. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-mas, a Douluo Dalu donghua, azaz kínai anime.
2020. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ismernéd az én kritériumaimat, rájönnél, hogy a te elvárásaid nem is olyan magasak :D


Majdnem az összes battle shounen animére illik ez a leírás. Azokon kívül, amiket leírtak (én is csak ezeket tudtam volna kapásból, de nem írom le újra) sokat találhatsz még, ha úgy keresel rájuk, hogy battle shounen anime.

2020. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-Ao no exorcist (nem hiszem el, hogy ezt eddig nem írták..) (2 évados)

-Kekkai sensei (2 évad)

-Shaman king (60 valahány rész)(tipikus shounen, le is van szinkronizálva, animeaddictson megtalálod)

-Kimetsu no yaiba (26 rész.. asszem(?) )

-Rakshasa street (ezt csak angol felirattal találtam meg végig, de nagyon megfogott a kettős történetszál, és mindaz ellenére, hogy a csaj történetszálával kezdődik, ez egy határozott SHOUNEN)( ja, és két évados)

-Bungou stray dogs (3 vagy 4 évad asszem..)

-Fullmetal alchemist: brotherhood (kétszer van feldolgozva, és egy kicsit így más a sztori; így számolva két évad)

-Owari no seraph (2 évad)

-Mahouka koukou rettusei (most jött ki valahogy a második évada)

-Fate/Stay night sorozat (ez egy játékból jött, és minden évadban a játék különböző végeredményeit dolgozták fel, ha jól tudom)

-Inuyasha (130-40 rész volt, ha jól emlékszek)

-Kuroshitsuji (oké, kevés benne a fejlődés, de azért shounen) (4 évad)

-Katekyou hitman reborn (ez is valami 100 valahány részes volt)

-D. Gray man (103 rész)

-Tales of Zestiria the x (2 évad)

És még tudok rövidebbeket mondani, ha esetleg kéne :P

2021. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!