Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi ez a sok kamu anime, film,...

BlackClover21431 kérdése:

Mi ez a sok kamu anime, film, sorozat oldal?

Figyelt kérdés
Október 16. óta már egy jó párszor rákerestem a Demon Slayer: Mugen Train Movie-ra, de akárhányszor rámegyek akár videa-n vagy bármilyen platformony egyből ezeket a szennyláda oldalakat dobja be, aminél a bejelentkezéshez meg kell adni a bankkártya adatokat. Ez nekem csak az utóbbi néhány hónapban tűnt fel, miért jelentek meg ezek az oldalak, és tényleg csak kamu hogy ingyen regisztrálhatsz és utána nézheted a filmeket, vagy csak az adataimat akarják ellopni, esetleg feltörni a bankszámlámat?

2020. nov. 13. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek adathalász oldalak. Ha jót akarsz, ne regisztrálj, mert feltörik a bankszámládat.
2020. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha rendesen Videa-n nézel valamit, akkor hogy jönnek be ilye oldalak?


Amúgy üdvözöllek az interneten, mert úgy tűnik, hogy te csak október 16. óta keresel olyan dolgokat a neten, amelyek nincsenek benne az első 3, Avast által biztonságosnak ítélt találatban. :D


Nehogy megadd a bankkártyád.

2020. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Akkor kerül fel egy anime film, amikor megjelenik blu-ray-en. Arra pedig kb. fél évet várni kell.

Azért van ez, mivel a filmeket a mozikban adják le először japánban, míg a sorozatokat a TV-ben, online platformokon. Így ha filmet szeretnél nézni, akkor előbb várni kell egy kicsit.

2020. nov. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. és 3. nagyon köszi!

2. Kb 3 éve szinte csak neten nézek filmeket és sorozatokat, viszont csak nemrég kerültem szembe ezzel a rahedli adathalász kamu oldallal. Btw eszembe se jutott megadni bármilyen hiteles adatomat is, csak kíváncsi voltam találkozott már-e valaki ilyesféle oldallal, ahol mbejelentkezett és nem volt kamu.

És amúgy...nem csak a videa az egyetlen videó megosztó oldal, és ha nagyon meg akarsz nézni egy filmet, akkor ha már meglátod valahol hogy fennt van azért megpróbálod hátha tényleg meg tudod nézni.

De neked is köszönöm a választ!

2020. nov. 24. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


Én úgy 7 éve nézek a neten filmeket.

Ha nincs találat, ha beírod, hogy "XY videa" vagy "XY indavide", akkor:

Mozicsillag -> Keresés -> linkválasztás -> adblock (bár ez nem mindig kell)-> és kész.

Ha meg egyik hasonló linkgyűjtős oldalon sincs fent, akkor:

TPB -> angolul/japánul letöltöd -> szerzel magyar feliratot -> VLC-ben ráteszed

Vagy ha nincs magyar felirat, akkor léteznek olyan oldalak, ahol az angol srt fájt le tudod fordítani magyarra. Google fordító feelingje van, de a semminél jobb.


Vagy én pl a Castlevania 3. évadából pár részt úgy néztem, hogy: Firefox bővítménnyel letöltött reakció videó -> magyar felirat 2 perc csúsztatással -> belenagyítás a videóba. :D

Szóval ha elég elszánt vagy, semmi se lehetetlen.

2020. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2.:köszi a választ...én még ilyenekkel nem próbálkoztam, köszi ez hasznos volt.
2020. dec. 5. 00:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Indavideón fent van, ha még nem láttad.
2021. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
probalj meg ugy rakeresni hogy demon slayer movie indavideo ott sztem megtalalod
2021. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!