Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy utazott vissza az időben...

Hogy utazott vissza az időben Taki?

Figyelt kérdés

Nem rég néztem meg a Kimi no Na Wa-t, és nem értem hogy utazott vissza az időben a srác. Mert ugye megitta a szaké féleséget, de attól ugrott az időben? Mert Mitsuha mondta ha jól emlékszem, hogy azt nem kellett volna.

Akkor most hogy?



2020. nov. 17. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:

És hogy találkozhattak a vonaton, ha külön időben léteztek? Amikor Mitsuha odaadta Takinak a szalagját amit a hajában hord.

Az hogy történt?

2020. nov. 17. 20:33
 2/4 anonim ***** válasza:

A srác sosem utazott az időben, mert ahogy az animében mondták csak egymás testében vannak nem utaztak az időben. Bizonyítja, hogy amikor Taki elment Mitsuhához nem volt ott az a kis falu hanem egy üstököspusztította levédett terület.

Mint ahogy írtam Mitsuha előtt élte meg az egészet mint Taki ezáltal elment hozzá, hogy találkozhassanak.

Ha valamit nem értesz megválaszolhatom.

2020. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdéseim ugyan azok, csak ha megkérhetnélek, kifejtenéd jobban?
2020. nov. 20. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Mitsuha meglátogatta Takit Tokióban, a vonaton találkoztak. Ez Taki idővonalán három évvel a testcserés eset előtt történt, ezért nem emlékezett Mitsuhára. Az, hogy külön idővonalon voltak, attól még ugyanúgy találkozhattak...
2021. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!