Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha tudsz ilyen animét akkor...

Ha tudsz ilyen animét akkor nyugodtan ird le. kihagytam e valamilyet?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek ahonnan a főszereplő a semmiből indul, vagy nem tudja használni az erejét de végül ő lesz a legnagyobb közöttük.

Amiket láttam: naruto/boruto( ezt még nézzem de ugye hetente),bleach(nem tudom mikor folytaják sajnos), ugy szint a black clover,One piece-re nem tudtam rávenni magam sajnos egyrészt néztem ede ennyi.


2020. nov. 20. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Boku no Hero Academia

Jujutsu Kaisen

Haikyuu

Deadman Wonderland

High School DxD

2020. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Varom a lepontozást, de ez az AoT-ra is igaz🤷🏻‍♀️
2020. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Uh igaz.. Aot-ot is láttam, várom a többi részt már:D
2020. nov. 20. 20:48
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Pfuuu, manga reader vagyok, és én vállalom az álláspontom, de a negyedik évad annyira erős lesz, hogy a Naruto és a Boku no hero academia sem volt még soha ennyire jó. Brutál jó lesz a Final season
2020. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou
2020. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Aki lepontozza az Attack on Titannel kapcsolatos véleményeket, az miért teszi? Erre baromira kíváncsi vagyok.

Ezen az oldalon valamiért rengetegen vannak, akik szidják, azt mondják, hogy milyen borzalmas, semmi élvezhető nincsen benne, Eren csak egy idegesítő karakter stb. stb. stb.

2020. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Idk, én már megszoktam, ezek vitték le a 85%-os öszválasz arányom, de nem érdekel. Vállalom, hogy ez a kedvenc animém, akármennyire is nem bírom a főhöst. Akik meg örömüket lelik abban mert válaszolok egy kérdésre az AoT-tal (akkor is ha a válasz is jó) arról nem tehetek, engem már nem zavar🤷🏻‍♀️
2020. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, perpillanat a hero academia lett a nyertes eddig bejön.


Nem értem mi bajuk az aot-al, nekem is egy nagy kedvenc..

2020. nov. 21. 08:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Douluo Dalu
2020. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 1500+ animénél járok, amibe nyilván benne vannak a movie-k, ovák, specialök is. Nem mondanám magam kezdőnek, de profi se vagyok. Ismerek olyanokat, akik 2-3-4 ezer animét láttak már.


A Ghibli művek amúgy tényleg nagyon jók, azt én is meleg szívvel ajánlom.

2020. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!