Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen kapcsolat van a One...

Milyen kapcsolat van a One pieceben, Luffy és az egykori Kalózkirály között?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2020. nov. 20. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Semmi.
2020. nov. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Luffy nagyapja, Monkey D. Garp és a Kalózkirály, Roger egyszerre voltak barátok és ellenségek. Az ellenséget úgy értettem ahogy te is tudod, Garp a tengerészet főbb embere, Roger meg a kalózok királya. Nos, Rogert az előtt még hogy "elfogta" (igazából feladta magát) a tengerészet és kivégeztette, teherbe ejtett egy nőt aki nem más volt mint Portgas D. Rouge. Túl hosszúva nyúl még így is a válaszom ezért nem nagyon részletezem tovább (meg úgy elég spoileres lenne). Roger megkéri Garpot hogy vigyázzon a gyermekére, így hezitálva gondolkozik ezen. Rouge a szülés után nem sokkal meghal, így Rouge gyermeke, Portgas D. Ace árva lenne, de Garp végül örökbe fogadja. Luffy, Garp unokája és Ace, Roger fia, teljes testvériségben cseperednek fel. Ennyi lenne a kapcsolatuk, bár vannak még teóriák mi szerint Igazából Luffy és Ace féltestvérek, mert eléggé hasonlítanak és Luffy anyját sosem láttuk és így talán Luffy is Roger fia. Teória! egyáltalán nem biztos
2020. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ennyi lenne a kapcsolatuk, bár vannak még teóriák mi szerint Igazából Luffy és Ace féltestvérek, mert eléggé hasonlítanak és Luffy anyját sosem láttuk és így talán Luffy is Roger fia. Teória! egyáltalán nem biztos"

De ezt pontosan mi bizonyítja?

A teóriáknak általában van valamilyen alapja. Ennek nem igazán látom, mivel még te magad is leírtad, hogy Rouge Ace születése után meghalt.

Luffy és Ace között pedig 2 év korkülönbség van, vagyis semmi esetre sem lehetnek féltestvérek.

2020. nov. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Plusz Luffy-nak van apja, aki nem más mint az elleállás vezetője, Monkey D. Dragon.
2020. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igazából csak valahonnan megmaradt hogy valami ilyesmit olvastam valahonnan, régebben,és nem nagyon kerestem utána. Meeg régen is láttam már de ahogy leírtad igazad van, bocsi hülyeséget írtam xdd
2020. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minketten Kalózkirályok ;)


Amúgy mi van, ha.... Dragon valójában nem az apja... hanem az anyja? 😂😂 Ha Iva férfivé változtatta, és azelőtt teherbe esett Rogertől.

2020. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
semmi
2020. dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!