Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét ajánlanátok?

Milyen animét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig csak a Nanába szerettem bele nagyon, azt rengetegszer végignéztem, nem tudnám megunni.

Régebben (még tinédzserként) belekezdtem egy-kettőbe, de nem fogtak meg. Most megint kedvem támadt kipróbálni valamelyiket.

Inkább a lelkizős témák érdekelnek (mint amilyen a Nana...), de ne legyen egy rózsaszín nyálas ömlengés.

De esetleg valami “klsszikust” is ajánlhattok, nem igazán tudom, mit “illik” ismerni. 😅



2020. dec. 1. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és most olyan hangulatban vagyok, hogy valami SZÍNESEBB grafikájút néznék szívesen. :D
2020. dec. 1. 18:05
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Aishiteru ze Baby

Clannad

Air

Chuunibyou demo Koi ga Shitai (a vidám történet ellenére elég komoly témákat ölel fel)

Carole & Tuesday

Eikoku Koi Monogatari Emma + Molders-Hen

Glass no Kamen

Hana Yori Dango (fura a grafikája, de a történet nagyon jó)

Le Chevalier D'Eon

Nishi no Yoki Majo: Astraea Testament

Sakamichi no Apollon

Uta-Kata (mahou-shoujo, de nem a cuki fajta)

A hosszúlábú apu

Hello! Sandybell

Onii-sama e... (a címe ellenére ez egy shoujo-ai anime, ami nagyon komoly problémákkal foglalkozik a függőségtől kezdve egészen az öngyilkosságig)


Olyan anime nincs, amit "illik" ismerni. Nincs alap anime, mindenkinek más, amit elsőre megnéz.

2020. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Ajánlok pár filmet is.


HAL

Kotonoha no Niwa

Szél támad

Sennen Joyuu

Omoide no Marnie

Tokiói keresztapák


Nem tudom, hogy mennyire illenek abba, amit te elképzeltél, de remélem, tetszeni fognak. :)

2020. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Plastic memories

Angel beats

2020. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tetszett a Nana, akkor ajánlanám a mangaka másik művét, a Paradise Kiss-t.
2020. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ReLife
2020. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!