Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A The Promised Neverland...

A The Promised Neverland mennyire ijesztõ?

Figyelt kérdés
Nem vagyok oda a horrorért, viszont elég érdekesnek tūnt a leírása. Vannak benne jumpscare-ek?

2020. dec. 2. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán. Asszem csak az elején van talán egy. Ez nem az a jumpscare-fajta horror
2020. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Az egyetlen ijesztő benne max pár démon kinézete. Meg az a rész, mikor először találkoznak velük a gyerekek. (De az is inkább a meglepetés miatt. Ha a leírását olvastad, akkor neked nem lesz újdonság.)


A történet az animével nem áll meg. A mangája be van bejezve és le is van fordítva magyarra. (Ezt azért írom, mert az anime utáni történések kicsit más megvilágításban helyezik a dolgokat)

2020. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem ilyeszto, de viszont en egyszeruen I M A D T A M!!
2020. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább horrorba ontott akció-dráma-fantasy. Vannak ijesztő részei, de nem ezek a döntők.
2020. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ijesztő, maximum nyomasztó az érzékenyebb lelkületűeknek.
2020. dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztő. Rejtélyes és nyomasztó.
2020. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet ertek. De nekem nagyon tetszett^^
2020. dec. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztō ebben én is eggyetértek.Inkáb nyomasztó és nagyon feszűlt vagy a nézése közben de épp ezért szeretem 👍
2020. dec. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!