Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ballban mitől függ,...

Dragon Ballban mitől függ, hogy kinek milyen szinű a ki-je?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a stáb milyenre akarja.
2020. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Goku Son válasza:

Attól milyen energiaszintre lép,ha pl: a 528-as szintre vagy 639-re ,melyik a több szerinted ?Elvileg a 639 de ha a 528 szint lép valaki mondjuk songokus példában: haSon Goku a szuperben alakulna át szuper 1-be akkor erősebb lenne mint a Z részes szuper 1, mert addigra már erősödöt , tehát a szín a energiájuktól függ lásd a fizikát vagy a természet törvényeit .Minden szín egy adott rezgési ráta, nézz meg milyen "lassú" például a 20 hz és a 20000 hz milyen .... gyors .HAa valaki nem csak sugározza hanem ilyen gyors testileg na az ..


Ez egyértelmű majdcsak nem ,az előzőnek igaza van!, de szerinted az író mit gondol? hogy írta vagy gondolta?, vagy vannak véletlenek ?, kitudja ...nem ez a fontos az hogy pl: mindennek meg van a jelentése amíg sárga volt addig a azzal a frekvenciával energiával lehetett köze Gokunak vagy a csillagharcosoknak,tehát ahhoz ,hogy valaki átalakuljon ....Teszem fel tudod mi az az erő ?...,nem vagy erősseb ha nagyobb az izmod, ez attól függ mennyi energiát bírsz elégetni adott idő egység alatt (materalistaként) és hogyan hosznosítsa a tested egy kis materalista nézetből pl: mennyi mitokondriomos sejted van (...pl:izomodban pl:mennyi egységnyi térfogaton a véredben a vörösvértest, egészségesek-e ..stb a (ezek az oxigénéert felesélek ami meg a ftestönk energia égetésében játszik folytonos indukciót...tested 40% élelemből a többi energi máshonan jön ,olvass utánna vagy írj privátban küldök választ ,nem kívánok választadni csak a nyitott embereknek aki zárkózótt nem érdekel ... Tehát a színnek jelentése van kékszín általánosan a isteni szint jelenti mint ahogy a dragonbalban nem meglepő módón is ahoz mondják isteni aurája lett szintje,mert minden ember erre kéne törekendia az én vagyis isteni énünk elérésére, ez persz más kérdés hogyan festi lea probabandált mesesorozat aminek a széptörténetébe ......utalásokat tesznek bár a kedvencem attól ...ezeket letekintve meg a ... , a történet szép és a fugira lényege ...de a lényeg azon van például a sárga a napcsakrával van kapcsolatban sok a életnenergiája és mint a szuperben halhattuk az energiát a szívig vagyis addig a csakráig irányítja ami azárt szolgál hogy az energia és a vér megfelelően áramoljon így lehet átalakulni ehez sok energia kell és edzességi szint ,minden lehetséges ám a valóság az amit megtapaztalsz nem az amit mások mondanak tpasztald meg tanulj mert csak akkor jössz rá sok dologra és légy nyitott ne csak perioritási tudást gyűjtsél kell a prioritás is a 2 kell mert ez a lényeg ...A többi privátban bocsi az írásért siettem :)mennem kell...

2020. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A lila aura a gonoszt jelenti?
2020. dec. 11. 23:00
 4/10 Goku Son válasza:

Nem feltétlenul gondolom black gokura gondolsz vagy a rossz gokura vagy arra a reszre amikor ezek tortentek mi? nos gondolj bele goku a rossz fekete volt vagy az a valaki elfejelejtettem a nevit de az energia körülötte lila, maga a lila szin a frekvenciáját megnézve mennyi rezgés mondjuk egy adot itntervallumban 1 másodperc alatt rezeg 852 ha jol tudom kb tehát ez elég magas nagyon is képzeld el 1 másodperc alatt 852 szer megutt vagy annyi étert fut vagy valami ilyesmi gyors nagyon nagy energát jelent az biztos ,de állitolag ez a szeretet rezgése vagy nezuk meg

ez a chakra fentebb van mint amit goku hasznalt a hata kozepen ez vagy a homloknal vagy a feje kozepen van ,tehát ezért lehetett yni képesége mert jo vlt az intucioja vagyis a varázslata nevezd aminek akarod,

Egyensúly a föld és ég között (a hajnali és az esti ég színe), az értelem és a vágy, a bölcsesség és az érzelmek között.

Jelenthet intelligenciát, tudást, vallási áhítatot, szentséget, alázatosságot, bűnbánatot, fájdalmat, nosztalgiát.

A rómaiaknál Jupiterhez kapcsolódik.

A kereszténységben a papi törvények, az autoritás, az igazság, a böjt, a szomorúság és a várakozás kifejezője.A lila spiritualitást, nemességet, kreativitást, jólétet, előkelőséget, nosztalgiát, ünnepélyességet, titokzatosságot, gyászt, szexuális bizonytalanságot, büszkeséget, bűnbánatot, vallásosságot szimbolizál. Jelképe a Skorpió jegy szülötteinek.Ezeket jelentheti még de valojaban attol mert felevette a fekete goku ezt az energiat vagyis formát mint pl goku a szuper csillagharcost úgy back goku is felvett egy eergia szintre ez lilat bocsatot ki a feketeségen kivul amit árasztott tehát a lila magaban nem jelent rosszat de a rossz goku alap auraja vagy lelke koszos volt, a lila szinnek a fenti jelentései vaka , ez csak pár a válaszom tehát a természetes minden helyén való és ne gonosz ,mivel mnden energia vagyis hullám és a hullámokat látjuk szinnek szagnak hangnak ...stb tehát a lila szín nem rossz plane nem ezérrt mert 800 at rezeg 1 másodperc alatt ami sokat rezeg az él ez jegyezd meg , ami keveset kb 100 alatt e depreszios ember vagy élőlény vagy egyszeruen mikor alszol enygon mélyen kb 0-4 a energia szinted csak a szint nem latod mert a szemed csak 300 valamenyitol és 700 vlalameddig látja a szineket, , de ha az energiáf ugy megnoveld pl egy 800 alatt 300 között akkor te is lehetsz olyan szinu aurad, és ha anynira ero az eergia akkor létni is lehet , ritka egy ember aki elérte ezt de lehetséges, én az alapokál tartok ha godndolod segitek goku trukkoket taulni , A cálaszom tehát a lila nem gonoszt jelent ha nem jót!De a többi már csak a te döntésed még valami?

2020. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kid Buu-nak is lila aurája volt.

Ami érdekes viszont, hogy a 11-es univerzumból az összes harcosnak piros ki-je volt.

2020. dec. 11. 23:35
 6/10 Goku Son válasza:
51%
Érdekes ténleg maga a pros elvileg a gyoker chakra ,vagy a szeretet szine , a rezgése vagy 500 vagy tudjaim is én ha felmész egy szintre pl ssj 1 és ha edzel egyévmulva eosseb lesz az ddj 1 mert surubben megy az energia igy a szin ugyanaz szint is de az ero erosebb, szoval nem mindig dominal a szin , érdekes lehet valami utalás is mert sok van a ... ban hiaba vannak benne propabandá sok jelenetek de a történet jo, érdekes miéet összesnek piros nem tudom ezek a kutyásak voltak? amugy?
2020. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kutyásak?

A piros az Jiren univerzuma volt, a Büszke Hadtestes csávók

2020. dec. 11. 23:46
 8/10 Goku Son válasza:
51%
Hát elvileg ahogy irtam a lila az a spiritualitás caracslat ero jelkepe kb bu eleve varacslat alapjan jott etre ha jol tudom ereje is nagy volt black gokunak megint inkabb az az ereje volt naygy es amitt a chi miatt és a songoku testben volt maga arossebb mnt goku legalabbis egy darabig , nem tom reg lattam , jiren igazad van szerintem jirenek hatalmas ereje volt ami igaabol goku amig az ösztöne feher szurke kék vagy ilyemi addig jiren piros pont majdnem az ellentétje jiren ereje nagyobb volt min t gokué de goku ez ultraoszöt technikával nevebol adodik ösztönösen mozog és az univerzum énjére kapcsolodva hatalmas energiaka lesz , de jirenne a sajatsa csak a fizikai en ereje volt gokunak az osszes univezum énje ossze ment akkor és igy az énjeit megtaláltva érte el ezt az élapotot hogy mindent tud érez ... jiren még az edzés miat volt oylan erős , goku is eros volt de ha jiren hasznalja az ultraosztont akkor az mas kerdes ... ezert lehetett pros mert az az erő jelképe szerintem maga a gyoker csakra cagyis a földelés az erő én szerintem
2020. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Érdekes..

És Goku szerinted már erősebb mint Beerus?

2020. dec. 11. 23:59
 10/10 Goku Son válasza:
51%
Folytassuk máshol ? Hát mikorMost? vagy a szuper utolso reészében vagy a bolys részben? mikor harcoltak beerossal mi a másik neve?bilsel akkor piros volt bocsi rózsaszin alért e az isteni alap fokozaot vagyis olyan nagy volt az energiaja és tiszta a szve teste és eros hogy elviselje gy hogy átastak neki de csak a arckozben tuta eg hogy kell erre a szitre ujra vssza lépni , akkor bils legyozte volna de kékbe nos ugy mar nehezebb dolge elet volna nem emlitve a kaiken 20 vagy 50 szerest vagy nem tom mennyi , pluusz meg a ultaoszton lehet bilsnek is átkele volna alakulni a a harcia formajaban de a sorozatban az derul ki meg akkoris hogy meg bl erosebb, legalabbs egy technika amit tud azzal azonnal elpuszithatna okut, de hogy erosebbe? vegul a msik reszbe nem tuom totijima irta e amkor brolyval kuzd goku egm vegita akkor egyutt tudtak csak legyzini akkor? broly, erosseb? vagy akkor gukuvegita vagy nem tom hogy hivjatk egyutt, nem tudom az tuntetek fel hogy erossebb , az a technik ami tud azzal biztos de ha harconli kéne már bizot jo val nehezebb dlga lenne mint a amikor elsonek harcoltak vagy egy fun animation amikor broly meg bils harcol, elvileg bils átalakulhat és megmutathatna igazi formályat ne tom, ugy akori aállapotban goku nehez esete lenne biztos , azota meg kitudja ,hogy vana tortenet vagy miv van ,Egysnnrengu lehetne mar majdnem vagy az kb erosseb is lehene de én ezt szurtem le az anme során ogy még "félnek "hát tisztelik bilss azért ugymondva te mit gondolsz?
2020. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!