Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes belekezdeni a Bleach...

Érdemes belekezdeni a Bleach animébe?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkodom azon hogy belekedjek-e, én inkább action, comedy, romance animéket nézek és nemtudom hogy érdemes e belekezdeni. Nektek mi a véleményetek róla?

2020. dec. 10. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Az eleje még egész jó. A Rukia megmentéses storyline-ig nyugodtan végignézheted, addig érdemes. Utána majd te meglátod, hogy szeretnéd-e folytatni vagy sem.
2020. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én kb. 20-25 epizód után kaszáltam. Nagyon nem jött be, pedig próbáltam megszeretni. És én még eredeti hanggal néztem. Valszeg magyar szinkronnal az első epizódot sem néztem volna végig.
2020. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igen,nyugottan kezd bele! Vannak unalmasabb,túlnyújtott temák, de amúgy jó.
2020. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
29%
Vannak lassúbb és unalmasabb részek. Énis tartottam 2 hét szünetet mire újra megjött a kedvem hozzá de mikor végignéztem nagyon megszerettem. És rohadtul kíváncsi vagyok hogy hogyan folytatódik mivel a középén hagyták abba sajnos.
2020. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4. Lesz folytatása
2020. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Románc nem sok van benne, de harc és komédia annál inkább :) Hagyd ki a filler arc-okat és jó lesz
2020. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a Bleach-et! Nem mondanám, hogy egy tökéletes anime...de számomra nagyon élvezhető volt. De sok barátomnak nem tetszett és már a legelején abbahagyták. A Bleach-nek mint minden animének külön stílusa van, ami természetesen nem fog mindenkinek tetszeni. Vannak benne olyan részek (mint ahogy előttem is írták) amik unalmasak vagy nem olyan jók. De ennek ellenére máig az egyik kedvenc animém.

Várom a folytatást!

2020. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nagyon tudom ajánlani, egyik kedvencem. Jó karakterek vannak benne (szerintem) és szerethető az egész. Meg akkor ne is beszéljünk arról, hogy alapmű.

Nagyon ajánlom, tényleg!

2020. dec. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hűű mindenképp érdemes elkezdeni. Főleg hogy

1. Jön a folytatás, befejezik az animét

2. rendbe rakják a manga összecsapot végét

3. Egy univerzumban játszódik a Burn the witch-el

4. Van egy élőszereplős filmje az első kb 25-50 részről

5. Csomó mobilos Bleach játék van!


A Bleachnek ha belemerülsz a világába, akkor eltudd rendesen varázsolni, rengeteg karakter van. A legtöbb saját történettel, amik sajnos nem lettek kibontva rendesen, legalábbis nem mindegyik. Éppen ezért rengetek lehetőség van még a Bleach elött.

2020. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

12:55

Egyetértek, nagyon jól leírtad. :D

2020. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!