Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek One Piece-ben...

Szerintetek One Piece-ben hogy fog befejeződni a Wano arc?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 18:36
 1/1 anonim válasza:
Hát nem is tudom...A kérdés ugyan nem az volt hogy Luffy letudja-e győzni Kaido-t, de erősen hozzákapcsolodik, mivel nagy valószínűséggel a háború ha megnyerik lesz valami ünnek aztán mennek a Raftelre csak ez kiszínezetebben. Szóval tehát annyi mindenkinek megigérte már Luffy hogy legyőzi Kaidot, és felszabadítja a szigetet hogy muszáj megtörténie hisz Luffyról beszélünk, a shonen karakterek körében gyengének bizonyulna, de a személyisége szerintem mindenkinél erősebb. Nos, ehhez az is hozzátartozik hogy meg kell tartania az igéretét ami számára nem egy teher, ő is cselekedni akar. De eléggé félek, hisz még Big momhoz sem ért fel a legerősebb teknikájával, Kaido meg a legerősebb yonko. De biztos vagyok benne hogy megfog lepni a harcnál, mivel abban biztosak lehetünk hogy elsajátítja az új hakit, amivel talán megleshetjük a gear 5-ot, amivel már nagyobb eséjjel indul a harcnak. Láttam egy videót, úgy mondd teória fan videót hogy ott lesz Teach és Big mom, és a Luffys harc előtt még harcolnak ami valamelyest legyengítheti. Bár nem hinném, ez nem lenne jellemző Eiichiro Oda-ra. A lényeg hogy valahogy biztos lefogja győzni, szerintem (bár a mangám már a harcnál járunk, és mivel nem olvasom ezért csak egy szerintem) a DressRosa arc-nál szerzett szövetségesek segítségét fogja hívni. Jinbei feltünik a harcban szalmakalaposként, néhány társ elvesztésével egy drámai fordulat (szerintem ez Law lesz, a szalmakalaposok közül senkit nem ölne meg Oda mester) és vértizzadva győznek. Megünneplik egy lakomával ahogy a sziget megköszöni ezt a szalmakalaposoknak, talán kapnak egy egyenes, erős információt a Raftel-ről, és mennek is oda néhány filler epizód után;)
2020. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!