Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime/manga/könyv/fi...

Van olyan anime/manga/könyv/film karakter, akibe beleszerettetek vagy beleszeretnétek (romantikus értelemben), ha létező személy lenne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok emberben ellenszenvet vált ki annak a gondolata is, hogy valaki így tekint egy rajzolt/kitalált karakterre, ezért most direkt kiemelném, hogy főként a karakter jellemére és a valóságnak is megfeleltethető külső tulajdonságaira gondolok, mint a hajszín, hajstílus, öltözködési szokások, stb. Tehát próbáljátok meg félretenni a tényt, hogy kitalált, rajzolt karakterekről beszélünk, és próbáljátok meg kicsit valós emberként elképzelni az illetőt, és úgy véleményt formálni róla! Illetve azok kedvéért, akik nem ismerik az adott karaktert, írjátok le, hogy miért kedvelitek! Főleg a jellemét, esetleg néhány cselekedetét illetően (spoiler is jöhet), elvégre a kinézetének könnyen utána tudunk nézni. Írhatjátok élőszereplős filmek karaktereit is, viszont akkor szigorúan a belső tulajdonságokra koncentráljatok, mivel a külső megjelenés sok esetben eltér a karakter eredeti leírásától(már ha van), valamint ugyebár egy színész sokféle karaktert alakít különböző filmekben, akik/amik egymástól nagyon különböznek néha. Kíváncsian várom a válaszokat! :)

2020. dec. 12. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan hogy "beleszerettem" vagy "beleszeretnék", de azoknál pont az a lényeg, hogy kitaláltak. (Fétis miatt 😅) Szóval így nem tudom mennyire passzolna ide a válaszom.
2020. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 molamina válasza:
100%
Szerintem, akinek van egy kis átérző képessége, az simán szerethet egy karaktert, mert jól alkották meg, vagy mert olyan belső értékekkel rendelkezik, amik megragadnak minket is. Több animét is láttam, és igen, vannak olyan karakterek, akiket ha leemelnénk a vászonról, rögvest ugranék rá, mert jól néz ki, és mert védelmező, odafigyelő, menő, és mégis gyengéd. A legkedvesebb 3 ilyen férfi karakterem Tsukasa Domyouji a Hana Jori Dango-ból, Chiaki Nagoya a Kamikaze Kaitou Jeanne-ból, és Tamaki Suoh az Ouran High School Host Club-ból, de még sorolhatnám őket a végtelenségig. Szóval igen :)
2020. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiskamasz koromban (szóval egyáltalán nem biztos, hogy jól emlékszem): Akise Aru a Mirai Nikkiből, az esze és a kedvessége miatt, (és a szenvedélye), őt nem tudta elnyomni az őrült lány. Ő nem volt különleges, és mégis a különlegesek közül is kitűnt.


TARS a Csillagok közöttből :D igen, lényegében egy fekete téglatest, egy robot, de folyton beszélt és okos volt, vicces és védelmező. De lehet, a szinkronszínész miatt.

Szóval a zsánereim az igen okos szereplők (de nem a szemüveges programozó zsenik, hanem az érzelmesebbek), akik megingathatatlanul a jó oldalon állnak, kedvesek és segítenek, még magukat is feláldoznák. És menők. :)

2020. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dors Venabili jutott előszőr eszembe a kérdést olvasva. Isaac Asimov Alapítvány elött című könyvében szerepelt, és nagyon megkedveltem mert intelligens és megfontolt volt, illetve a a végletekig hűséges azokhoz akik fontosak voltak számára.


Azt hiszem azért fogott meg annyira a karaktere, mert amikor gyerekként olvastam róla, akkor elképzelhetetlennek tünt számomra hogy egy nő képes ennyire racionálisan, és nem csak az érzelmei, vagy a pillanatnyi hangulata szerint cselekdni (rossz családi példák, teli alkoholistákkal, jellemtelen emberekkel), ezért úgy gondoltam hogy amennyiben találkozom egy ilyen lánnyal/nővel akkor biztos sosem fogom elengedni.

2020. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mayushii (Rövid és tömör válasz)
2020. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-dik, szerintem nem az okosra, hanem az intelligensre gondolsz. Nem offenzív szándékkal írom, csak szerintem. De javíts ki ha tévedem.
2020. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, igazad lehet 6-os.

Most eszembe jutott még egy, Göthe Salmander a Legendás állatok és megfigyelésükből.

2020. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt...



van...



több is...

2020. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon sok van. Most utoljára a Devil survivor 2- t néztem meg , onnan Yamato az. Akkor a Vampire knight-ből Zero és Kaname, az Owari no seraph-ból Mikaela, a Kamisama Hajimemashita-ból Tomoe stb. Inkább nem is folytatom , mert egy évig írhatnám.
2020. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!