Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátoj valami jó shounen...

Ajánlanátoj valami jó shounen ai ANIMÉT??

Figyelt kérdés

Kb 1 éve még nagyon homofób voltam, de aztán ezzel felhagytam. Mostmár amiket nézek Shouneneket, össze vissza shippelem a fiúkat (bnha-KiriBaku,Tododeku / hunter x hunter- Killua&Gon), és szeretnék nézni mostmár valami olyan animét amiben tényleg van szerelem.


Ami fontos, hogy ne legyen 18+-os! Engem a dolog érzelmi része érdekel.

Jah, és legyen szép grafikája! Tényleg..ez a legfontosabb. Ha nem szép a grafikája nem nézem meg


Előre is köszi a segítséget!



2020. dec. 26. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Globális felmelegedés
2020. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Antidote

Hybrid Child

Super Lovers

Love Stage

The Emperor's Strategy

Heaven Official's Blessing

Scum Villain's Self Saving System

Given

Mo Dao Zu Shi


Ezekben semmi "olyan" nincs. A shounen Ai amúgy is inkább az érzelmi dolgokat helyezi előtérbe. Maximum összebújás és esetleg csók van, de az sem mindig.

2020. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Másodiknak nagyon szépen köszönöm ❤❤

Az első meg..hagyjuk.

2020. dec. 26. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
2-es vagyok. A felsorolásban van pár donghua (kínai anime) is. Ott tudni kell, hogy konkrétan mindent cenzúráznak, mivel a kínai cenzúra tiltja a homoszexualitás vizuális megjelenítésének minden formáját. De a karakterek közötti érzések nagyon jól átjönnek már csak azzal, ahogy egymásra néznek, ahogy törődnek egymással, ahogy egymáshoz szólnak, stb.
2020. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Ajánlom én is, amiket a #2 írt, még én is kiegészítem párral~~


Banana fish

Yuri on ice

Spiritpact

Hitorijime my hero

Makai ouji

2020. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Neked is nagyon szépen köszönöm utolsó 😊


Éppen most nézek utána azoknak amit a 2-es írt, szóval azokat is megnézem amit te ajánlottál :)

2020. dec. 26. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
sweet blue flowers
2022. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!