Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen kategóriába sorolható...

Milyen kategóriába sorolható az ilyen anime?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, mint a Hyouka, csak felnőttesebb tartalommal, tehát intim jelenettel, de nem hentai-t. Szeretnék megbarátkozni a karakterek személyeségeivel. (előnyt jelent, ha a férfi karakter szégyenlősebb, visszafogottabb, introvertáltabb) Furcsa példa lehet, de a Berserk mangájában, az elején van, Guts és Casca. Az például tetszett. :)

Remélem sikerült megértetni magam. Előre is köszönöm, ha megosztja velem valaki ismereteit!



2020. dec. 31. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a seinen romantikus anime kategóriában érdemesebb keresni. Sok éve animézek már, de még nem találkoztam olyan kifejezéssel, ami konkrétan az ilyen esetekre használható lenne. :/ Seinen, ami a 18+ közönséget célozza meg, tehát az ilyen jelenetek már beleférnek, viszont még nem hentai. Amúgy a Domestic Kanojo nekem tetszett ilyen téren, bár ne vedd készpénznek, hogy neked is fog, mivel az érdeklődésünk lehet eléggé eltérő. :)
2020. dec. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont az amit szeretnél de megérne egy próbát és ez pedig a Nozoki Ana manga.


Nálam az ecchi, hentai és hasonlók alapból kilőve az egysíkú bugyuta karakterek és történet miatt. Viszont az előbbi manga kellemes csalódás volt. Aa-n van is hun fordítás.

2020. dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amit első ajánlott, nem volt rossz, bár kicsit továbbra is kevéske, de köszönöm azért. :)

Jöhetnek még!

2021. jan. 2. 07:01
 4/6 anonim válasza:

fogalmam sincs, hogy pontosan milyen animét keresel, de a leírtak alapján ajánlom a kuzu no honkait. elég komoly anime, de élvezhető. lényegében egy kicsit a szex a fő témája, de nem úgy ábrázolva mint egy hentaiban. sokkal visszafogottabb. nekem tetszett, remélem ilyesmire gondoltál.

https://www.youtube.com/watch?v=efUqRmqbr2Y

2021. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es,sajnos(?) már láttam, de egész közel jársz az igényhez tipp téren. :)
2021. jan. 3. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Van "majdnem hentai" kifejezés is. Ide sorolható pl. a Kuzu no Honkai vagy a Tru love ru
2021. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!