Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Uraraka Bakugo ship?

Uraraka Bakugo ship?

Figyelt kérdés
Sosem értettem miért shippelik őket az emberek. Eltudnátok magyarázni?

#anime #My Hero Academia #Uraraka #Az én hősakadémiám
2021. jan. 5. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

1. Mert Bakugou megjegyezte a nevét,a képességét(ezen kívül még Kirishimáét tudja egyedül) és nem látja gyengének.

2. Jó kislány,rossz fiú felállás.

3. Uraraka egy napra Bakugou-vá akar válni. (Light Novel)

4. Bakugou teliholdnak hívta Urarakát, míg magát a Nappal azonosította(Smash)

5. Uraraka megbízik Bakugou-ban.(Team up Mission)

7. Bakugou nem hisz mások megmentéséhez való szükségben,még is megmenti Urarakát. (film 1)

8. Bakugou hallgat Urarakára. Volt egy jelenet ahol Uraraka megkérte Bakugout,hogy jöjjön ki jobban Deku-val és jo pár részre rá pontosan ugyanazokat a szavakat mondta el, amit akkor Uraraka mondott(Manga angol fordítás)

9. Rengetegszer szerepelnek egymás mellett,szinte mindenhol.(Ez nem számít nagy dolognak egyszer,kétszer de, hogy ennyiszer... Ezeket a rajzokat ki kell dolgozni tehát,azt is ki kell találni,hogy ki ki mellett legyen)

10. Bakugou-nak van pénze,Uraraka szegény

11. Uraraka imád enni,Bakugou tud főzni.(Mielőtt elrabolták volna Bakugou-t,meglepődik Uraraka,milyen jól használja a kést.)

12. Bakugou tudja,hogy Uraraka szereti a sütit.

13. Urarakának bejön a csúnyabeszéde. (Buszos jelenet)



És még rengeteg ilyen van. Remélem tudtam segíteni. Ha érdekel még jobban, jó pár "morzsát" fogsz még róluk találni pl. Tweet-en,ami lehetővé teszi a shippelést.

2021. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Én elsősorban a sportfesztiváli harcuk miatt kedveltem meg a párosítást.


Nagyon jó csata volt, amiben Uraraka elképesztően teljesített, és Bakugou volt az egyetlen, aki ezt valóban megengedhette neki: mindenki más törékenynek tartja Urarakát (a harc utáni megjegyzések ezt bizonyítják is), Bakugou azonban nem, és így nem is fogta vissza magát ellene a harcuk során. Ha Uraraka Dekuval vagy valamelyik fiúval csapott volna össze, ők nem adtak volna bele mindent, mert féltek volna, hogy megsebesítik a lányt, annak ellenére, hogy egy ilyen csatában ez az elvárás, és minimum tisztelet lenne az ellenfeleddel szemben, hogy mindenedet beleadod a harcba.


"What part of her was frail?" - Bakugou ezen megszólalása már csak hab volt a tortán.


A kedvenc fanficem róluk kifejezetten arról szól, hogy megtanulnak együtt dolgozni: Bakugou segít Urarakának elérni a teljes potenciálját fizikai szempontból, míg Uraraka megtanítja Bakugou-t... kevésbé s*ggfejnek lenni. A képességeik is jól kiegészítik egymást.

2021. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Melyik IQ-fighter pontozott le két *véleményt*? Nem azt mondták, hogy te is szeresd, csak elmondták, hogy ők miért szeretik.
2021. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
Akár még az is szempont lehet,hogy gyönyörű fanartok,amv-k,animációk készülnek róluk.
2021. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!