Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nktek van olyan anime aminél...

Nktek van olyan anime aminél ha jó/kreatív/nem lapos a történet, akkor nem számít mennyi bőrt húznak le róla/mennyi pénzt sajtolnak ki belőle??

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A Dragon Ball ilyen. A legutóbbi Moro saga szinte már olyan volt, mint a Cell saga megismétlése.. De mégis tetszettt
2021. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyikkel így vagyok. Ha jó a cucc, megnézek ezer részt is
2021. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
JoJo. Több mint 30 éve fut, de nem lehet megunni.
2021. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kicsit ellentmondásos nnekem. Minden unalmassá válik, ha túl sok bőrt akarnak lehúzni. Szintúgy törvényszerű, hogy a minőség esni fog, ha csak a pénzért folytatják.
2021. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értünk "bőr" alatt. Vegyük például a Naruto-t. Szerettem, és a Boruto is egészen tetszik, szóval ha nyomják vagy 10 évig, biztos nézni fogom. De ha kijön egy Kuruto: Boruto Next Generation, azt már nemigen fogom nézni. Szóval nekem kell egy viszonylag fix szereplőgárda ahhoz, hogy sokáig érdekeljen. De egy vígjáték anime, aminek viccesek a karakterei, az elég sokáig lekötne. Ha például a Toaru Kagaku no Railgun-nak kijönne egy full slice of life-vígjáték sorozata (nem ova vagy special, hanem rendes 24 perces részek), amiben nincsenek összefüggő részek, komolyabb bonyodalmak, csak töménytelen röhögés, esetleg néha egy-két kaland, akkor azt éjjel-nappal tudnám nézni.
2021. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!