Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a külömbség a bleach és...

Mi a külömbség a bleach és Jojo' adventure között? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

#Bleach #Jojo's adventure
2021. jan. 12. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ömmm... Más a story?🤨

Egyébként kinek melyik a jobb személyes vélemény.

Most mondhatom, hogy szerintem a JoJo jobb, de lehet másnál ez nem így van.

2021. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Kb minden.

Mindkettő a maga kategóriájában jó, szerintem összehasonlíthatatlanok, annyira különböznek.

2021. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
83%

Alapja mindkettőnek ugyan az, srácok püfölik egymást végtelenítve.


Bleach jól indult, aztán lapos, unalmas lett minden tekintetben. Az alkotó saját bevallása szerint nem erőltette meg magát, mert így is vették a képregényt...


A JoJo több mint 30 éve zseniális. Az lakotó kreatív, meg tud lepni még most is. Kreatív harcok, egyedi rajzstílus, én imádom.

2021. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bleach: kiváló karakter dizájnok, ötletes képességek és harcok ellenben gyakran gyenge dialógusok (shounen szövegelés) és történet.


Jojo: Bleach drogokon, gyakorlatilag minden elemében sokkal szélsőségesebb, stilizáltabb.


#3 remélem azt nem gondoltad komolyan hogy a Bleach mangakája ne vette volna komolyan a írást, több mint 10000 oldalt rajzolt a ráerőltetett heti megjelenést követve ami mindentől függetlenül már önmagában is túl sok ahoz hogy azt mondd rá "nem vette komolyan".

2021. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

3-as vagyok.

Sehol nem írtam, hogy nem vette komolyan. Nem erőltette meg magát, nem ugyan az. Sosem volt átgondolt a sztori, ő maga nyilatkozta, a rajzai minőségéből pedig mémek keletkeztek.


Hogy hogyan működik a mangaipar, azt pedig nem kell elmagyarázni. :)

2021. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

story? jojo

harc? bleach!

5-ős kb kubo annyira túlterhelt volt hogy bele betegedett és egyébként is a kiadja erőltette! ezért is romlott annyit a manga!

mellesleg az aizenes fejezetig tökéletes shounen! azért ez a bleach nem pedig a sokadik shounen! a megmentős történet ívekben ez az első! ezt sem kell elfelejteni hogy nem a lehúzott bőrt írta kubo hanem kikövezte az utat amit most már mindenki csinál!


de ahogy mondtam storyban jojo

harcokban bleach

minkettő érdekes világ de nehezen lehet összemérni a jojo most tart animében az 5. karakternél! mangában van már 7-8 is és még most sem ért el annyi részt mint anno a bleach

bleach 366

jojo 152 de itt van 5 szál!

2021. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!