Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akatsuki no Yona lesz valaha...

Akatsuki no Yona lesz valaha folytatás ?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem én vagyok az első aki ezt megkérdezi, de hátha akad valaki aki tudd valami hiteleset mondani, vagy nem értem miért nem folytatják ha valaki tud ésszerű magyarázatot ne tartsa magában.


Nem, szeretném a mangát olvasni, ezt ne írjátok, ezerszer élvezhetőbb ez a story

animációban, jobban átadja a poénokat is, mint a mozdulatlan színtelen rajzok....


Amit én tudok:

Ez az egyik legnépszerűbb shojo manga májig, Európában is.

Színdarab is készült belőle tavaly előtt.

Azt hiszem még a Netflixen is leadták szintén a közelmúltban.

Talán ez adhat egy kis remény sugarat.


A mangaka elvesztett pár anyagot valami hurrikán miatt de az is már 4 éve volt, azóta folytatta a munkát...


Ezt nem értem, ha valaminek a mangája töretlenűl népszerű, miért nem folytatják az animét ?


Vajon közrejátszik az, hogy már nem tudják felújítani a rajzstílust és ez a stílus már túl gyenge lenne a mostaniakhoz képest?

Esetleg már nem népszerű a reverest hárem stílus?


Mi a véleményetek?


Utolsó amit olvastam, hogy talán idén bejelentik a folytatást...



2021. jan. 18. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sok helyen olvastam, hogy majd 2020-ban bejelentik a folytatást (nem tudom ezt honnan szedték, meg mennyire volt hiteles). Szóval eléggé reménykedtem benne, hogy majd lesz valami, de semmi nem történt. Én nagyon remélem, hogy a közeljövőben jön a folytatás. De szoktak olyanokat csinálni, mint például a Yuri on Ice filmnél, hogy bejelentették 2017-18 körül aztán majd idén jön elvileg. Azért remélem nem 3-4-5 évet kell majd várni a bejelentés után a folytatásra.
2021. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát most ráfoghatjuk a Covidra a húzást.

Ez az anime tökéletes , tényleg nem értem miért nem folytatják mááár.

2021. jan. 18. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
A tökéletestől azért messze van, a végét nagyon összecsapták. Ettől függetlenül én is szeretem, folytatásról én még nem hallottam.
2021. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy valaha folytatják. A Magi-nak sem készült harmadik évada.
2021. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha az írjátok, ogy nem valószínű indokoljátok is meg ! :-/
2021. jan. 19. 21:33
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak két kérdés a fanoknak:

Egy oldalról tudok ahol magyarra fordítják a mangát. De az most még csak az anime egyik részénél tart.

Ti tudtok olyan oldaról , ami fordít és túl ment már az animén ?


Zeno eredetileg hány éves volt, amikor megkapta a képességét ?

kb 16?

2021. jan. 19. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!