Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes elkezdeni nézni a...

Érdemes elkezdeni nézni a Naruto-t?

Figyelt kérdés

Ahogy látom, kemény 220 részes anime, de nem hinném, hogy végigbírom nézni. A mangát olvastam (1. kötet) nem fogott meg. A főhős, Naruto, a képek alapján nem szimpatikus, elég fura rajzolása van. Viszont annyira népszerű az anime, hogy úgy érzem "illene" bepótolni.


Érdenes nézni, vagy az egész csak fel van fújva?


2021. jan. 20. 03:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Inkább élj! Sport, csajok, meló, család, tanulás,...!
2021. jan. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

ha tényleg nem jön be, esetleg később se, hagyd


pl. a star wars is nagyon népszerű, minden egyes új résznél teli van az internet vele, mégse néztem meg soha (kivéve az eredetit), mert tudom, hogy elaludnék rajta

2021. jan. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak a sima Naruto 220 rész. A Shippuuden még +500. Ráadásul az érdekesebb dolgok pont abban történnek.


Ha nem tetszett, miért akarod megnézni?

2021. jan. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, ha egyszer úgy érzed esetleg nekiállsz, én se szerettem elsőre, főleg, amikor régen mindenki arról beszélt. Aztán sokkal később nekiálltam, amikor olyan hangulatom volt, és végignéztem. De ha nem akarod, nem kell.
2021. jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Mire végig nézed a több száz részét, addig tucatnyi rövid 12-24 részes minőségi animét tudnál megnézni. Azért én azt mondom nézz bele,ha megnézel 3-5 részt belőle abból már úgyis tudni fogod neked való-e. Nekem nem jött be, de lehet neked tetszene.
2021. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár arc nagyon gyerekcipőben jár, nem minőségi. A Chuunin vizsga (20-67. rész) környékén indulnak be a dolgok, ott érdemes eldönteni akarod e tovább nézni.Ha akarsz egy jótanácsot: a fillereket hagyd ki, nagyrészük értelmetlen, és leredukálja a részek számát (csak az eredeti Naruto 41%-a filler). Nekem tetszett, de szerintem ha a Chuunin vizsga környékén sem jön még be, akkor kár erőltetni.
2021. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#6


Köszönöm a választ, ez alapján inkább kihagyom. Én az első 10-20 (max 25) részt terveztem megnézni elsőre, hogy majd az alapján döntök. Erre kiderül, hogy csak a 20-67. rész környékén indunak be a dolgok (vagyis ez még nem is a csúcspont!)


A Death Note vagy a Darwin's Game már az első résszel megvett, a Somali to mori no kamisama-nál meg már az első résznél tudtam valahol, hogy nem fog bejönni.

2021. jan. 20. 12:45
 8/24 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 20. 12:45
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként szerintem a manga élvezetesebb.
2021. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%

1 fejezet után mit is akarsz? konkrétan semmi sem történik benne valamint ez egy olyan anime amiben a karakterek nagyon sokat fognak változni a történet folyamán!

és csak szolok... igaz sima naruto 220... de ott van a shippuuden 500 részes ":DDD

de igen a fillereket ki kell hagyni!!!

be írod naruto filler episode list és ki adja mi filler mi nem! egyedül az anime-fillereket érdemes megnézni ez azt jelenti hogy csak kapott kiegészítést a manga mivel túl rövidre sikerült ja igen ott van a boruto is ":DDDD 182 résznél tart... és abban jelenleg nagyon sok filler rész van mivel eleinte nagyon lassan indult be

egy pár filler fejezetet érdemes is megnézni mert van ami egész jóra sikeredet!


és igen a chunin fejezet végéig kell megnézni a sima narutot és akkor már tudni fogod...

de már maga a zabuza fejezet is döntő szerepű! és mivel te nem tudod de az az egyik legnagyobb legemlékezetesebb anime fejezet a történelem során mert egyszerűen olyan jó lett!

a zabuza fejezet a chunin vizsga előtt van mondhatni azaz első fejezet szinte

2021. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!