Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan fórum ahol aminékről...

Van olyan fórum ahol aminékről lehet beszélgetni,véleményeket mondani,stb?

Figyelt kérdés

Amolyan eszmecserés chatelős fórum. A korosztályt nehéz belőni ugyanis az anime az szól gyerekeknek és felnőtteknek is egyaránt.

Vannak meseszerű animék és vannak reálisabbak,kifejezetten felnőtteknek vagy idősebb fiataloknak.



2021. jan. 20. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
MyAnimeList, ha legalább alapszinten, de inkább középszinten beszélsz angolul.
2021. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tanulom az angolt jelenleg így ez még jól is jön :)
2021. jan. 20. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha esetleg kell segítség az oldal használatában vagy pedig szeretnél csevegőpartnereket keresni, akkor dobj egy privátot és segítek.
2021. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

MAL

Anilist

2021. jan. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a MALra, nekem az a 2. otthonom, szóval kérdéssel hozzám is lehet fordulni. :D
2021. jan. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

tudom ez nem egy böngészöl oldal de ha szeretnél egy jó közösséget akkor csatlakozz az animem - az anime ország oldal discord csopihoz :)


ha nem ilyenre gondoltál, bocsi

2021. jan. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm szépen! Mindegyik oldalra rá fogok nézni. Nagyon jól is jött ez most az angol miatt is. :) <3
2021. jan. 21. 10:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Felregisztráltam a Myanimelistre. Ha valaki szeretne beszélgetni ott velem akkor írjon itt rám privátban. :) Én azért nem írok rátok,mert nem szeretnék tolakodó lenni.
2021. jan. 21. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!