Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Horimiya című animében...

A Horimiya című animében összejönnek?

Figyelt kérdés

Csak amv-t láttam és szeretném tudni, hogy van-e benne szerelmi szál vagy csak barátság a dolog?!


Továbbá van benne hárem elem?

Ha igen, mennyire jelentős?



2021. jan. 21. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Összejönnek majd, igen. Lefagalábbis a mangában, az anime nem tudom, hogy ekkora mennyiségből mennyit tud feldolgozni 13×20 percben. Meglátjuk.


De lassacskán épül fel a kapcsolatuk, olyan életszerűen lassan. :)


Viszont nem romantikus. Műfaját illetően is shounen besorolású, inkább a humorra épít, az érzelmesebb részek is finoman vannak ábrázolva, nem viszi át abba a tipikus sírós, csöpögős romantikába.


Szerelmi háromszög nincs, féltékenykedés, kombinálás van. És nem csak Horira és Miyamurára építkeznek, hanem a barátság is szépen jelen van a műben.

2021. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg egyértelműen van benne szerelem, és nem is végtelenül lassú a kapcsolatuk felépülése. De kinek mi a lassú, és kinek mi a romantika. XD


Hárem nincs benne, de amúgy a most kijövő sorozat előtt már feldolgozták egyszer a mangát, csináltak belőle egy pár részes OVA-t évekkel ezelőtt, én azt is nagyon szerettem. A mostani sorozat mondjuk eddig még jobb.


Nézd nyugodtan, nagyon jó.

2021. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!