Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezt találtam Libriston,...

Ezt találtam Libriston, szerintetek?

Figyelt kérdés

Nincs hozzácsatolva több kép (belsejérol). Igazából a kérdésem az lenne, hogy a szabályok benne vannak angolul? (Ha beírod a nevet akkor 40 mp múlva meghal stb)


Itt a link:


[link]



2021. jan. 23. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek. A leírásában oda van írva, hogy a borítón ott van a "Death Note" felirat. Azaz ha a szabályok is benne lennének, ami szerintem már eléggé extrának számít, akkor az is ott lenne a leírásban.
2021. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. Viszont akkor azt ki kéne írniuk, vagy képet csatolni róla... De lehet, hogy alapnak gondolják, hogy benne van, ezért nem csatoltak képet. Ha nem jó, maximum visszaküldom💕 köszi a választ💕
2021. jan. 25. 13:10
 3/4 Thunderfairy ***** válasza:
52%
Ha megnézed a Death note animét akkor megtudod a szabályokat. A lényeg hogy az animében úgy van hogy akinek beirod a nevét az egy adott idő mulva meghal. Ha nem irják be hogy hogyxan hal meg az illető akkor szivrohamban hal meg. Ha beirják hogy hal meg akkor úgy fog meghalni. Bizonyos idő közönként újra és újra be kell irni egy nevet vagy a tulajdonos hal meg azt hiszem. Nézd meg az animét és megtudod a szabályokat.
2021. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as💕 Láttam az animet 2x is. Tudom a szabályokat, viszont ha rendelek egy ilyen füzetet, nekem nem elég, ha csak rá van b4szv4 egy Death Note felirat. (Btw akinek beírod a neved, 40 MP múlva hal meg)
2021. jan. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!