Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Higurashi: When they cry...

Higurashi: When they cry (2020) fordítás?

Figyelt kérdés
Mi történt szerintetek a fordítással? Az első négy részt a megjelenésüket követően rögtön lefordították, de azután nem fordították tovább... Legalábbis sehol sem találom. Esetleg tudjátok, hogy hol találom meg az anime folytatását az 5. résztől magyar felirattal (a 2020-asat, nem a 2006-osat illetve 2007-eset =D)?

#anime #horror #fordítás #magyar felirat #Higurashi: When they cry (2020)
2021. jan. 24. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos magyar felirattal én se találtam, pedig engem is érdekelne, ha lenne magyarul valahol.
2021. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Annyira rossz volt a 4.rész, hogy inkább nem folytatták.
2021. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Angol oldalakon utána néztem a véleményeknek erről a remakeről. Annyit írnak hogy fos lett maga a story is még hülyébb lett mint az eredetinél
2021. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Az eredeti nem volt hülye azért. Legalábbis az első évad.
2021. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#4 ízlések és pofonok. Én nem szeretem az olyan animékat ahol abszolút fogalmad sincs mi az amit nézel és csak a végén derül ki
2021. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De attól, hogy te nem szereted, még nem lesz hülye :D És egyébként rá lehet jönni sok dologra, nem kell kivárni a végét.
2021. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem zseniális az eredeti, nyilván mindkét évad, úgy értelmezhető az egész sztori.


Kérdező, szeritnem rájöttek, hogy szar a feldolgozás, ezért felfüggesztették. Sokszor csinálják ezt.

2021. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Először nekem sem tetszett hogy az első két évad történetén rohannak végig gyorsan, mondom mi van, aztán látom folytatják és már nagyon tetszik.
2021. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!