Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hoshiai no Sora c. animének...

Hoshiai no Sora c. animének várható folytatása?

Figyelt kérdés

Nemrég fejeztem be az animét, és nagyon nagyon tetszett. UwU

Nagy szívfájdalmam ezek után, hogy sehol nem találtam semmilyen jellegű folytatást, de még olyan cikket sem, aminek nincs kamu szaga, és új évadra lehetne belőle következtetni. A végét eléggé nyitvahagyták, ezért volt sanszos számomra egy második évad... Ti tudtok valamit?



2021. jan. 24. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első évad nemrég jött csak ki. Nincs még hír róla.
2021. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg 20+ részesre tervezték, de a felénél elvágták. Úgy hallottam, hogy az alkotó át akarja írni a második felét. Ugyebár original anime, szóval nem meglévő forrásból dolgozik.
2021. jan. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2021. jan. 25. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
2. Nagyon remélem nem cseszik el. Zseniális volt a "végéig" az egész, örülnék ha megtartaná ezt a dark szálat és nem váltana át egy "idol anime szintre". 🤞🤞🤞 Naggyon remélem,mert annál még az is jobb lenne, ha befejezetlen maradna. 🤞🤞🤞
2021. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!