Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik két hentai lehet ez?

Melyik két hentai lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés dolog maradt meg sajnos az emlékeimben róluk.

Olyan 2010-2015 körül láthattam őket az indavideón, magyar felirattal.

Az egyik egy tanárnős hentai volt. Azt hiszem az első részben az volt, hogy egy lány és egy fiú ültek a vonaton és a lány egy gömb alakú nyalókát tartott a kezében és arról beszélt a fiúval, hogy az biztos nem férne be a lánynak "oda". A tanárnő meg hallgatta ezt. Illetve volt benne egy fiú, egy diák aki egyedül élt és a tanárnő elment hozzá, és ott történtek egy s más dolgok. Erről ennyit tudok.


A másik az is egy iskolai hentai. Abból annyi van meg, hogy "fogd be, vagy mindjárt szájba verlek" ezt mondta a lány miközben a fiú iskola társa hátulról...


A tanárnős nagyon kidolgozott anime volt, szép élénk sejtelmes színekkel dolgozott, nem össze csapott volt hanem igazi igényes anime.


A másikról nincs más emlékem, de az is eléggé igényes anime volt.


Sajnálom, hogy nincs több infóm, emlékem ezekről, de ha valakinek rémlik, vagy tudja melyik két hentai ez akkor rajta. Köszönöm.



2021. jan. 26. 05:25
 1/2 anonim ***** válasza:

az első, azaz a tanáros ez az:

Panty Flash Teacher

[link]


a másikról kevés az infó, lényegébe amit mondtál róla az minden második iskolás hentaiba benne van:D

2021. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez az! Köszönöm, nagyon ász vagy! (Y) És aki feltette indara a Panty Flash Teacher-t a feltöltései közt megtaláltam a másikat amit kerestem, annak címe Love Selection. Megegyszer köszönöm!
2021. jan. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!