Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek, hogy tetszett az...

Nektek, hogy tetszett az Attack on Titan 4. évada (eddig)?

Figyelt kérdés
2021. jan. 29. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Amikor az első évadot láttam, gondolni sem mertem volna, hogy ilyen irámyba halad a törzénet. Nekem eddig a kedvenc évadom.
2021. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyre jobb, Reiner különösen jó karakterfejlődést mutatott. Kedvenc karakterem lett. Habár a rajzolással nem vagyok megelégedve (Mikasa elég ronda lett szerintem, elvesztette nőies báját). Eren viszont jól meg lett rajzolva.
2021. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az első pár rész nekem kicsit lassan haladt, de persze megértem hogy be akarták mutatni a Marley oldalt is meg minden. Egyre jobban tetszik nekem egyébként.

Nekem az animálással sincs bajom. Más, mint a wit stúdióé, de ez borítékolható volt. Kicsit reálisabbak a karakterek ábrázolásai, de ennyi, ettől még nekem szép, csak más.

2021. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom Mikasa új külsejével. Nem azért nézem na, ha meg azt akarnám nézni, olvasok doujint és kész.
2021. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A rajzolás manga hű, ez tetszik (kivéve ahol nem sikerült nekik). Sajnos a CGI sokat visszavesz, lényegében a Titán harcokat nem tudom élvezettel nézni miatta. Már pedig manga olvasóként a történet nem ellensúlyoz annyit. Bezzeg a kolosszális most nem CGI. :D Bizonyos jeleneteket viszont nagyon jól átadtak, amire elégedetten csettintek. Reiner szarkazmusa amikor a Paradis szogeti élményeiről beszél. A találkozása és beszélgetése Erennel. Yeager papa kiakadása. A CGI az egyedüli minusz, főleg mert látom, hogy amúgy mennyire jól életre tudják kelteni őket 2D-vel.
2021. jan. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a CGI, amiért nagyon fáj a szívem, sokat elvesz az anime élvezetéből.

Ettől eltekintve, egészen az 5. részig kitartóan kerültem a mangát, csak az anime történéseivel párhuzamosan olvastam, de az 5. rész olyan hatással volt rám, hogy egy 20 perces sírógörcs után feladtam és elolvastam végig a mangát. Zseniális sztori, állítom hogy animetörténelmet fog írni.

2021. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Sokan szidják a CGI-t de őszintén szólva én észre se vettem kb, annyira lekötöttek az események...
2021. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Sokkal jobb a CGI, mint a régebbi évadokban volt. A CGI miatt gyorsabban el tudtak készülni. Szerintem megérte.
2021. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
#7 Igen, akinek új a dolog azt még lekőti az esemény. Viszont egy manga olvasó aki kifejezetten az animációra kíváncsi, sokkal érzékenyebb erre. Főleg, ha úgy van vele mint én, hogy ki nem állhatja a cgi-t 2d-s környezetben.
2021. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
#9, nem új a dolog, olvasom a mangát. :) Nem tudom, én sose ültem le úgy nézni animét, hogy na milyen lesz az animáció...
2021. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!