Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Tower of God című animének...

Yaurin kérdése:

A Tower of God című animének várható folytatása?

Figyelt kérdés
Amikor megnéztem olyan szinten megfogott az egész, hogy első kedvenc animém lett. Grafikával sokakkal ellentétben nekem nem volt különösebb bajom, nem a legjobb, de nem is a legrosszabb. A manhwát is elkezdtem olvasni, de arra lennék kíváncsin, szerintetek várható-e az animéből folytatás? Nem tudom japánban mennyire lett sikeres és reménykedhetek-e vagy csak a manhwa népszerűsítésére csináltak neki 1 évadot. A válaszokat előre is köszönöm ^^

#manhwa #webtoon #Towerofgod
2021. jan. 31. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet tudni előre. Bejelentve még nincs, a jövőbe meg senki se lát.
2021. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, tudom csak ha japánban sikeres volt az anime, akkor nagyobb esély van folytatásra
2021. jan. 31. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lesz mivel ez egy koreai manga alapján készült (habár par dolog ki maradt belole)

Azert is nagy az esely rá mert nem japan azaz nagy neki a nézettsége Japánban is (nem mellesleg maga a történet is elég egyedi és érdekes!)

És a grafika szerintem tökéletes volt! Alig volt benne cgi annyi hogy tényleg manga hűen rajzoltak azert is volt kissé más

Csak ugye a korona tett be neki és a legtöbb animének mert tudni illik az animék többsége nagyobb része nem Japánban készül hanem Kínában Koreában Vietnamban! Legalábbis a töltelék részük mert sokkal olcsóbb ott ki adni az animáció egy részét

2021. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem nyűgözött le annyira 1. évad alapján, ennek ellenére látok benne potenciált és kiváncsi vagyok a világ felépítésére. Sok kérdés megválaszolatlan még. Reméljük lesz folytatása.
2021. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem már az 1. Évad is megfogott,de tény, hogy elég rossz ötlet volt 80 chaptert belezsúfolni 13 részbe, nagyon sok fontos dolog kimaradt az animéből. És sokan mondják, hogy az első évad úgymond egy "prológus" És valamilyen szinten tényleg olyasmi, csak ezután fognak beindulni mégjobban az események és egyre jobb lesz. Bízok benne, hogyha lesz 2. Évad, abból nem fognak ilyen fontos részeket kihagyni.
2021. jan. 31. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Bár ha lesz, akkor az első pár részig elég nagy értetlenkedés lesz körülötte lefogadom...de spoiler lenne leírnom, hogy miért
2021. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mercenary555 ***** válasza:
100%
Tudom nem válasz. De nemrég újra megnéztem a hatás meg megint letaglozott most megint kell majd pár hónap hogy kiheverjem egyszerüen fejbe vág az hogy mennyire nézni akarom reméjük lesz fojtatás.
2021. aug. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!