Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van folytatása a Hagure...

Van folytatása a Hagure Yuusha no Estetica című animének?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni az animét és a vége eléggé úgy fejeződött be,mintha még folytatnák. Viszont nem találom a 2. évadot,tudtok erről valamit? Mert nincs rendesen lezárva szerintem,főleg hogy a vége valami kezdete

2021. febr. 4. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az animék nagy részének nincs lezárása, erre ne alapozz. Elsősorban az eredeti művet (manga, light novel, visual novel) reklámozzák vele. Azzal, hogy függővéget hagynak, az emberek mennek, és megveszik az eredeti művet, hogy megtudják mi történik —> profit.


Ahogy elnézem, ez az anime 2012-es — 9 évre rá már biztosan nem fogják folytatni. Viszont a 12 részes évad mellett van 7 külön epizódja, ha esetleg azokat nem láttad.

2021. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De,láttam őket...csak mert utána néztem és külföldi oldalakon 2020-21re írták hogy lesz (2016os források)

De ezzel nem lenne nagyon nagy profitjuk,mert lehet én vagyok fura de eddig 1 anime volt aminek a mangáját elolvastam mivel várni kellett a folytatásra,amúgy meg nem olvasom a mangát. Meg az a 7 külön epizód...3 percesek és az utolsó ami TÉNYLEG izgalmas valamennyire. De van valami esély arra hogy folytassák?

2021. febr. 4. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy te mit csinálsz és mit nem, az teljesen mindegy. A japán közönség a fontos, a japán közönség pedig mangát és light novelt is vásárol.
2021. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nincs esély rá. Ha elég népszerű lett volna, 3-4 évre rá kapott volna folytatást. Közel 10 évvel később már nem 100%, hogy nem fog.
2021. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
már 100%, hogy nem fog*
2021. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!