Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tényleg a attack on titan...

Tényleg a attack on titan mangája a 139. fejezettel vége?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom elhinni, mert most olvastama 136. fejezetet és nem nagyon érzem azt, hogy mindjárt itt a finálé. Lehetséges, hogy kapni fog egy bleach manga befejezést, mert az nem lenne jó.

2021. febr. 7. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, tán be lett jelentve hivatalosan hogy áprilisban jön az utolsó fejezet. Nekem is szinte hihetetlennek tűnik, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mégis hogy lesz ez így megoldva.
2021. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nem tudom elhinni, mert most olvastama 136. fejezetet és nem nagyon érzem azt, hogy mindjárt itt a finálé."


Hát ha te nem érzed, hogy a 122. fejezet óta a végjáték zajlik, akkor veled van baj, bocs.

2021. febr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Isayama már el is döntötte, hogy április 9.-én befejeződik a manga, az anime befejezése után egy kicsivel (az anime március 29-30.-án bekéne fejeződjön, de ebben nem vagyok biztos).

A 137. fejezetből a kiszivárgott részek már nagyon sugallják a manga végét, de nem akarok spoilerezni, akit érdekel a twitter tele van.

2021. febr. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
3: De az anime nem most fog befejeződni, biztosan lesz Part 2 a Final Seasonhöz
2021. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
4. Ez sehol se hivatalos ... És én kétleném, hogy lesz egy Part 2., de nem lehet tudni, viszont az eddigi információk alapján ezzel az évaddal lezáródik az anime és nem lesz több rész.
2021. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
5: Ha olvasod a mangát és nézed az animét is, akkor nem kell hozzá nagy matektudás, hogy kiszámold, hogy a hátralévő 7 epizód nem fog 33 fejezetet adaptálni. Szóval kösz a lepontozást, de előbb azért gondolkodj már.
2021. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Mellesleg a japán Netflix Part 1-nek nevezi a jelenleg futó évadot, illetve valamelyik készítő is kirakott még ősszel egy képet, ahol látszik az asztalán egy sheet, amin szépen nagy betűkkel az olvasható, hogy Final Season Part 1.


Isayama is elmondta, hogy végig adaptálva lesz a mangáha, tehát azt is értelmetlen fejtegetni, hogy ez a 16 rész majd original befejezéssel lezárja.


Minden jel arra mutat, hogy lesz Part 2

2021. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Egyelőre spoilerként azt az információt hintették el, hogy Ymir története illetve az a körüli fejezetek egy Prequel formájában lesznek adaptálva. Ez annyit tesz, hogy nem biztos, hogy leadják tévében, lehet OVA is, de valamilyen formában nem úgy lesz animálva mint az eddigi évadok, nem kapunk egyszerre egy stabil part2-t. Hogy az anime hátralévő eseményei hogy lesznek meganimálva, arra egyelőre nincs info.


Sokan azért nem tamogatják a movie ötletét, mert bár Japánban nagyot kaszálnának vele, külföldre csak 1 év késéssel tud eljutni a sztori, ami akár egyéb bevételek kiesésével járhat. Úgyhogy bízzunk benne, hogy lesz pt. 2, de Ymir története egy mellékszál, amit elvileg külön vesznek. :)

2021. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Oké, nem prequel, hanem sequel lesz a sorozat többi része (azaz minden).de ez ugyanúgy bármit jelenthet, beletömöríthetik egy 6 részes OVA-ba is.ki tudja.
2021. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

8: szó sincs ilyesmiről, hogy Ymir történetét külön veszik, nem tudom honnan szedted.


Az epizódcímekből látszik, hogy a 116. fejezetig megy a jelenlegi évad. Ennyit lehet tudni

2021. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!