Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ilyen animét ajánlani...

Tudnátok ilyen animét ajánlani (lent)?

Figyelt kérdés

Halihó! Mostanában több hasonló kérdést is tettem ki, de na... mit csináljak, ha egyszer ilyen animékre van kedvem, de egyszerűen nem találok nekem valót? :P


Romantikus anime érdekelne, lehetőleg iskolai környezetben, de nem baj ha nem. Inkább a kevésbé ismertek érdekelnek. Olyasmik, ahol valamelyik főhős depresszióban szenved, esetleg kirekesztik, a bullying áldozata, vagy verik a szülei, és a romantikus párkapcsolat másik tagja segít neki.

És még egy kikötés: ezt most anélkül mondom, hogy bárkit meg akarnék bántani, de engem a világból ki lehet kergetni azokkal a romantikus animékkel, ahol a férfi főhős röpstartból az iskola legmenőbb fiúja, aki jóképű, okos, erős, álomsrác, mindeközben kedves és - hogy, hogy nem - pont a másik főhősbe szerelmes. Úgyhogy az ilyenek sem nagyon érdekelnének! (Mint a Kimi ni Todoke)

Amiket ismerek: Koe no Katachi, Erased (ez nem romantikus anime, de az általam leírtaknak ez felel meg a legjobban). :)

Köszönöm a segítséget!


2021. febr. 8. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Clannad (a főszereplő srác apja alkoholista, a csaj meg beteg)

Midori no Hibi

Aishiteru ze Baby

Chuunibyou demo Koi ga Shitai


Egyikben sem menő srác a főszereplő fiú.

2021. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Clannadot ismerem, és szeretem is!

A másik háromra pedig mindenképpen ránézek!

Köszönöm szépen az ajánlást! :)

2021. febr. 8. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Még ezeket ajánlom:


Accel World (a főszereplő srác túlsúlyos, kiközösítik a suliban)

DNA2 TV (a főszereplő srácnak nőallergiája van XD)

Sakamichi no Apollon (itt a főszereplő srác visszahúzódó és bátortalan az elején)

Zero no Tsukaima (szintén nem egy népszerű sráccal van dolgunk)

2021. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :P
2021. febr. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!