Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan oldal mint az...

Van olyan oldal mint az AniChart, csak a mangával?

Figyelt kérdés

AniChart - olyan oldal ami mutatja, hogy 1-1 anime epizód mikor jön ki Japánban

Előre is köszönöm!



2021. febr. 8. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még ilyet mangában, pedig sok oldalt ismerek. Igazából lehetetlennek is tartanám, mert míg animéből kijön a hét egyik napján mondjuk 5-10, addig mangábal sokkal-sokkal több jönne. Ilyenkor a legjobb módszer az, hogy ha érdekel valami, akkor megnézed, hogy milyen időközönként jön ki újabb fejezet. Összesítő szinte tuti, hogy nem lesz. Lehetetlen is lenne. Főleg azért, mert mangából millió van, ami nem is kerül fordításra.
2021. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Tegnap nagyon izgatott voltam az Attack on Titan manga miatt és azért érdeklődtem :)
2021. febr. 9. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a kiadását elég egyszerű azért megtalálni, megnézed bármelyik oldalon, és látszik, hogy az AoT fejezetei átlag havonta jönnek ki, általában az első héten.
2021. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hintalow ***** válasza:
A mangaupdates oldal elèg rèszletes a tèmában, èrdemes ránèzni
2021. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ránézek :)
2021. febr. 10. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!