Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A hősakadémia 5. évadja kb...

A hősakadémia 5. évadja kb mikor érkezik? És a 4. évad magyar szinkronja?

Figyelt kérdés
Első anime amit életembe láttam és úr isten nagyon imádom iszonyatosan tetszik! Viszont én szinkronnal nézem mert az számomra kényelmesebb.. Kiváncsi vagyok mikor jön végre mert tűkön ülök miatta.. Az esetleg lehetséges, hogy a korona miatt nincs még? Most zárva vannak a szinkron stúdiók? Ha esetleg igen mikorra várható a megnyitásuk? 2021-be szerintetek már lesz? (elfogadom, ha te rossznak tartod a szinkront viszont nekem teljesen megfelel szóval ezt nem kell le írni) Válaszod előre köszönöm! <3

2021. febr. 10. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1073..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1059..



"Csomagokban szoktunk vásárolni (amiben lehet több műsor, több évaddal).

A Hősakadémia esetében az első három évadot vettük meg egyben.

Jelenleg nincs tervben olyan csomag vásárlása, ami tartalmazza a 4. évadot.



Üdv, egy dolgozó a Viasattól"


Kérlek keress mielőtt kérdezel. :)

2021. febr. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem veszik meg a 4. évadot, mert az első háromnak nagyon gyenge volt a nézettsége. Magyarul a kutya nem nézte és nem éri meg nekik.
2021. febr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
A magyar anime szinkron úgy vicc ahogy van... 1 Lyukas garast sem adnék értük. Azt elismerem hogy NÉHA van 1-1 jobb minőségű szinkron anime-hez de ez nagyon ritka. 1 Kezemen meg tudom számolni hogy mennyi ilyen anime-t találtam eddig, ahol nem kaptam röhögő görcsöt a szinkron hallatán...
2021. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
#3 vagyok. DE hogy a kérdésedre is válaszoljak: SOHA. Mint ahogy az első is írta nem volt eléggé nézett ahhoz hogy folytassák szinkronnal(hála istennek). A hősakadémia meggyalázása a magyar szinkron... Én végignéztem a 4 évadot eredeti szinkronnal, és utána mikor belenéztem tv-ben a magyar verzióra(mert kiváncsi voltam milyen), egyből el is kapcsoltam onnan. xD
2021. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Csak annyit tudok, hogy március 27-én jön ki az 5. évad. Felirattal szoktam animét nézni, szóval fogalmam sincs, hogy hogy állnak a szinkronizálással, de az biztos, hogy nem a közeljövőben fogják folytatni. Adj egy esélyt a feliratos részeknek, az elején fura lesz, de lehet élvezni fogod a végén. :)
2021. febr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!