Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tensei shitara slime datta...

Tensei shitara slime datta ken anime. Aki szereti miért szereti és, aki nem miért nem? Esetleg van más is, akinek kedvence?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Van egy olyan fétisem, hogy nagyon szeretem annak a gondolatát, hogy földönkívüliekkel, fantasy lényekkel, hasonlókkal szexelek, vagy épp én vagyok egy ilyen lény.

Ebből meg gondolom rájöttél... Nem csak sima isekai, hanem olyan isekai amiben a főhős nem ember. Szóval még úgy is meg lehet venni engem vele kilóra, ha még semmi szexuális jellegű dolog sincs benne. :)

2021. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes és részletesen kidolgozott történet és világ. A karakterek esetébe ntúl gyorsan hoztak e nagyon sokat, ezért nincs mindenki nagyon részletesen kidolgozva, viszont ahogy látom a mostani évad is dolgoznak ezen.

Összességében elég jó animéről beszélünk. Nem hibátlan, de jó.

2021. febr. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az overpowered karaktereket és a harcok látványa is jó lett, csak sajnos abból még kevesebb volt. A karakterek is viccesek és érdekesek, nem csak Rimuru van főszerepben.

Bár elég nehezen fogtam hozzá az anime első évadához, az eleje kifejezetten unalmas volt (a sárkányos rész).

2021. febr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!