Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kedvenc japán szinkronszínésze...

Kedvenc japán szinkronszínészetek? Vagy énekesetek? 2in1?

Figyelt kérdés

Van kedvenc szinkronszínészetek vagy énekesetek? Akinek a hangjával nem tudtok betelni, és nem egy konkrét szerepe miatt szeretitek? Hogy csak miatta megnéztetek egy animét, holott valójában annyira nem is érdekelt? Melyik animéből ismertétek meg, és mi fogott meg benne? 😁


Nekem a kedvenc énekesem Nanjou Yoshino (fripSide). A Toaru Kagaku no Railgun openingjénél hallottam először, de azóta is bármilyen számukat szívesen hallgatom.


A kedvenc szinkronszínésznőim Kugimiya Rie (Shakugan no Shana), Arai Satomi (Toaru Majutsu no Index) és Sawashiro Miyuki (Requiem for the Phantom). Egyszerűen valahogy nyugalmat és magabiztosságot áraszt a hangjuk, főleg az utóbbi kettőé, így nem tudom őket megunni. Férfiak közül pedig Okamoto Nobuhiko (Toaru Majutsu no Index). A legtöbb szerepében egy agyilag nem teljesen 100-as egyént személyesít meg, és egyszerűen jól áll neki. 😆



2021. febr. 11. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc szinkronszínészem Hiroshi Kamiya
2021. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Énekes: Mabel,Dua Lipa


Szinkronszínész: Gáspár Kata,Czető Roland,Szabó Máté

2021. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Jaaj bocsi úristen😂😂

Most látom anime témában

Csak nem is ezt ütöttem be és gondoltam ..

Ezer bocs😁😂

2021. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencek:


Nozawa Masako

Yamaguchi Kappei

Park Romi

Tomokazu Seki

2021. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

No.1 Tsuda Kenjioru

Miyano Mamoru

Nobuhiko Okamoto

Saori Hayami

2021. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1 Izaya. Real douchebag, de mégis bírom. 😂

#4 Ismerem mindegyiket, főleg az utóbbi hármat. Az ő hangjukat is szívesen hallgatom.😀

#5 Tsuda Kenjioru-val majdnem megfogtál, de aztán beugrott a Gokushufudou preview, amin mai napig szakadok. 🤣

Miyano Mamoru, áh Ignis! Imádom! 😆

Hayami Saori-tól leginkább Miyuki, Yukinon és Ayase szerepe ugrik be. Velük sem volt bajom. 😁

2021. febr. 11. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, Nozawa Masako többek között Goku, Gohan és Goten hangja a Dragon Ball, Dragon Ball, Dragon Ball GT és Dragon Ball Super animékből.


4-es voltam.

2021. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, csak azokat az animéket nem nagyon néztem, vagy ha néztem is, magyar szinkronnal. De ettől függetlenül ismerem, csak nem hallottam annyit, mint a többit. 😉
2021. febr. 11. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Japán seeyuu: Sawashiro Miyuki, Hanazawa Kana.

Japán zeneszerző: Cornelius.

Japán énekes: Kikuchi Moa, Taguchi Hana, Ooga Saki, Hidaka Marin.

Japán zenekar: Cornelius, Honeyworks.

2021. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!